Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2014 yılı Faaliyet Programı
 2014 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA

FEDERASYON SMS LİSTESİ KAYIT
Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :

  SİTE ARAÇLARI
Açılış Sayfanız Yapın

Sık Kullanılanlara Ekleyin


Web Sayfası:
webmaster@taekwondo.org.tr
www.taekwondo.org.tr

www.tekvando.org.tr

www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

2008 Pekin Olimpiyatları Maçları


[ Azize Tanrıkulu Program ]   [ Servet Tazegül Program ]   [ Sibel Güler Program ]   [ Bahri Tanrıkulu Program ]

AZİZE TANRIKULU - Bayanlar 57 Kg - 21 Ağustos 2008, Perşembe
İlk Tur Müsabakaları
1. Maç - Saat: 04:00
BAH Mariam
Côte d' Ivoire
0-1
CHEONG Robin
New Zealand
2. Maç - Saat: 04:15
SU Li-Wen
Chinese Taipei
0-1
LIM Sujeong
Korea
3. Maç - Saat: 04:30
PATINO Doris
Colombia
0-2
CALABRESE Veronica
Italy
4. Maç - Saat: 04:45
NGUYEN Thi Hoai Thu
Vietnam
0-1
DIEDHIOU Bineta
Senegal
5. Maç - Saat: 05:00
LOPEZ Diana
United States
2-0
PREMWAEW Chonnapas
Thailand
6. Maç - Saat: 05:15
Azize
TANRIKULU

7-4
ELAINE Teo
Malaysia
7. Maç - Saat: 05:30
ZUBCIC Martina
Croatia
4-3
GATTERER Bat-El
Israel
8. Maç - Saat: 05:45
NUNES Debora
Brazil
DSQ
AMADOU LELE Lailatou
Niger
Çeyrek Final
ÇF1 Maçı - Saat: 10:00
CHEONG Robin
1-4
LIM Sujeong
ÇF2 Maçı - Saat: 10:15
CALABRESE Veronica
3-0
DIEDHIOU Bineta
ÇF3 Maçı - Saat: 10:30
LOPEZ Diana
1-2
Azize TANRIKULU
ÇF4 Maçı - Saat: 10:45
ZUBCIC Martina
3-2
NUNES Debora
Yarı Final
YF1 Maçı - Saat: 12:00
LIM Sujeong
5-1
CALABRESE Veronica
YF2 Maçı - Saat: 12:15
Azize TANRIKULU
5-3
ZUBCIC Martina
Final - Saat: 15:00
LIM Sujeong
1-0
Azize TANRIKULU





  TEMMUZ 2014
  Olimpik Sıkletler
  Bayanlar Dünya Sıralaması
  Erkekler Dünya Sıralaması



SERVET TAZEGÜL
OLİMPİYAT ŞAMPİYONU


NUR TATAR
OLİMPİYAT İKİNCİSİ






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr