Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 4. Rumi Çocuk Oyunları
Yayınlanma Tarihi : 23.04.2014 - 01:07:33
Spor Genel Müdürlüğü öncülüğünde Konya’da organize edilen 4. Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları bünyesinde yapılan taekwondo müsabakaları sona erdi.

ŞAMPİYONA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
Click for photos

19 - 24 Nisan 2014 tarihleri arası Konya'da yapılan Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları bünyesindeki Taekwondo müsabakaları Selçuklu Belediyesi Spor Salonu'nda yapıldı.

Almanya, Kırgızistan, Bosna Hersek, Belarus, İspanya, Türkiye ve Konya takımlarının, 5 bayan ve 5 erkek sporcu ile temsil edildiği müsabakalara toplam  67 sporcu katıldı.

Dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları'nın taekwondo sonuçları şu şekilde oluştu;

Erkekler

33 KG YILDIZ ERKEKLER


1-RANYA DREBES - ALMANYA
2-BUTEKO STANİSTAV - BELARUS
3-FAİK ÖZDEMİR - KONYA
3-SAMET ÇELİK - TÜRKİYE

37 KG YILDIZ ERKEKLER

1-RANE ACLEERMANN - ALMANYA
2-EMRE ALTUN - TÜRKİYE
3-BADENİR DZİANİS - BELARUS
3-HACTOR DE LUCOS - İSPANYA

45 KG YILDIZ ERKEKLER

1-VASİLİOS VATSAROS - ALMANYA
2-SEFA ALTINYÜZÜK - TÜRKİYE
3-DAVİT CVİJANİKİÇ - BOSNA HERSEK
3-KALZHANOV DRAZ - KAZAKHİSTAN

57 KG YILDIZ ERKEKLER

1-ONUR ERZAN - TÜRKİYE
2-ABDULBAKİ ÖZDEMİR - KONYA
3-KASSYNOV ULUGBEK - KAZAKİSTAN
3-MUHAMMET GÖKCE - ALMANYA

65 KG YILDIZ ERKEKLER

1-SERİKULY ARMAN - KAZAKİSTAN
2-HÜSEYİN KARTAL - TÜRKİYE
3-MEHMETHAN BAYSAL - KONYA
3-KRASAUTSAUB HLEB - BELARUS
Bayanlar

33 KG YILDIZ BAYANLAR


1-MELEK POLAT - TÜRKİYE
2-DARAOHOVA KATSİARYNAT - BELARUS
3-AMİNA GRAHİÇ - BOSNA HERSEK
3-ESMANUR BALA - ALMANYA

44 KG YILDIZ BAYANLAR

1-KRİSTİNA LAZAREVİÇ - BOSNAHERSEK
2-SEBİL KAYA - ALMANYA
3-YEDİLBAYEVA AİDANA - KAZAKİSTAN
3-ALİCİA ROMAN – İSPANYA

47 KG YILDIZ BAYANLAR

1-FATMA KELEŞ - KONYA
2-STEFANİE GRNAVER - ALMANYA
3-MİLİCA KARANOVİÇ - BOSNA HERSEK
3-NURAY OLCAY - TÜEKİYE

51 KG YILDIZ BAYANLAR

1- ELA AYDIN - ALMANYA
2- SENEM BACAKSIZ - TÜRKİYE
3-HAVVANUR ÇOBAN - KONYA
3-LİMANTAVA MARİA - BELARUS

59 KG YILDIZ BAYANLAR

1-LYDİA GARCİA - İSPANYA
2-SELİNA ÖZTÜRK - ALMANYA
3-HURİ KORKUT - TÜRKİYE
3-KAZHİMAVA AİGERİM - KAZAKİSTAN



 Görüntülenme Sayısı
7657
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42