Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 3. Kulüpler Avrupa Şampiyonası
Yayınlanma Tarihi : 11.02.2015 - 20:15:52
Avrupa Taekwondo Birliği'nin düzenlediği ve Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun organize ettiği 3. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası Antalya'da yapıldı.

3rd European Taekwondo Clubs Championships / 3. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası
10 - 11 February / Şubat 2015 | Antalya

Draws / KuralarResults / SonuçlarPhotos / Fotoğraflar
Day 1 / 1. GünDay 1 / 1. GünDay 1 / 1. Gün
Day 2 / 2. GünDay 2 / 2. GünDay 2 / 2. Gün

Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Kategorisinde Genel Klasman
1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Türkiye - 4 altın, 5 gümüş, 7 bronz
2. BSV Friedrichshafen - Almanya - 3 altın, 1 gümüş, 4 bronz
3. Rostov-On-Don, SC "Grandmaster" - Rusya - 3 altın, 3 bronz

Büyük Erkekler

1. Taekwondo Club Marjan - Hırvatistan - 2 altın
2. Wayne Muhammad's TKD - Büyük Britanya - 1 altın
2. Gaziosmanpaşa Belediyesi - Türkiye - 1 altın
2. ASC Champigny - Fransa - 1 altın
2. Korsar - Belarus - 1 altın

Büyük Bayanlar

1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Türkiye - 1 altın, 1 gümüş, 2 bronz
2. Taekwondo Club Metalac - Hırvatistan - 1 altın, 1 gümüş
2. Sport Taekwondo - İngiltere - 1 altın, 1 gümüş

Genç Erkekler
1. BSV Friedrichshafen - Almanya - 2 altın, 1 bronz
2. Rso-Alania Vladikavkaz - Rusya - 1 altın, 2 gümüş
3. Taekwondo Scorpions - Avusturya - 1 altın, 1 bronz
3. Olympic Art Malaga - Fransa - 1 altın, 1 bronz

Genç Bayanlar
1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Türkiye - 1 altın, 1 gümüş, 2 bronz
2. Taekwondo Club Metalac - Hırvatistan - 1 altın, 1 gümüş
2. Sport Taekwondo - İngiltere - 1 altın, 1 gümüş

Yıldız Erkekler
1. Rostov-On-Don, SC "Grandmaster" - Rusya - 2 altın, 1 bronz
2. Rso-Alania Vladikavkaz - Rusya - 1 altın, 2 gümüş
3. İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Türkiye - 1 altın, 1 gümüş, 1 bronz

Yıldız Bayanlar
1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Türkiye - 1 altın, 2 gümüş, 1 bronz
2. Deportivo Olimpo Sedavi - İspanya - 1 altın, 1 gümüş
3. 1308 Osmaneli Belediye - Türkiye - 1 altın, 2 bronz

Yıldız Erkekler Takım Sıralaması - [ PDF Dosyası ]

Yıldız Bayanlar Takım Sıralaması - [ PDF Dosyası ]

Genç Erkekler Takım Sıralaması - [ PDF Dosyası ]

Genç Bayanlar Takım Sıralaması - [ PDF Dosyası ]

Büyük Erkekler Takım Sıralaması - [ PDF Dosyası ]

Büyük Bayanlar Takım Sıralaması - [ PDF Dosyası ]

Genel Klasman Takım Sıralaması - [ PDF Dosyası ]



 Görüntülenme Sayısı
12430
Sosyal Medyada Paylaş:
Haberi Yazdır
facebook.com/tkdfed | twitter.com/tkdfed | instagram.com/tkdfed





  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+