Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 5. Rumi Çocuk Oyunları
Yayınlanma Tarihi : 22.04.2015 - 22:25:43
Spor Genel Müdürlüğü öncülüğünde Konya’da organize edilen 5. Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları bünyesinde yapılan taekwondo müsabakaları sona erdi.

19 - 24 Nisan 2014 tarihleri arası Konya'da yapılan Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları bünyesindeki Taekwondo müsabakaları Selçuklu Belediyesi Spor Salonu'nda yapıldı.

Beşincisi düzenlenen Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları'nın taekwondo sonuçları şu şekilde oluştu;

Erkekler

37 KG YILDIZ ERKEKLER


1 - Ömer Faruk Özcan - Türkiye
2 - Bahruz Guluzade - Azerbaycan
3 - Berke Tayva Şen - Konya
3 - Leon Binder - Almanya

45 KG YILDIZ ERKEKLER

1 - Mehmet Yiğit Palavar - Konya
2 - Francisco C. Martin - İspanya
3 - Onur Soykan - Türkiye
3 - Drebes Rebes - Almanya

53 KG YILDIZ ERKEKLER

1 - Adrian Modueno - İspanya
2 - Anar Huseyinli - Azerbaycan
3 - Maksim Travnichek - Belarus
3 - Eros Chiovetta - Almanya

61 KG YILDIZ ERKEKLER

1 - Juan Antonio - İspanya
2 - M. Can Gökçe - Almanya
3 - Yunus Emre Doğan - Konya
3 - Abdulkadir Akyüz - Türkiye

+61 KG YILDIZ ERKEKLER

1 - Javid Soltanow - Azerbaycan
2 - Dzmitry Malinouski - Belarus
3 - Tunahan Kozan - Türkiye
3 - Yeray R. Mateo - Almanya
Bayanlar

33 KG YILDIZ BAYANLAR


1 - Elif Ilgın Öztabak - Türkiye
2 - Sophie Stoiber - Almanya
3 - Adriana C. Lglesias - İspanya
3 - Aryna Krlyenka - Belarus

41 KG YILDIZ BAYANLAR

1 - Nilüfer M. Bülbül - Konya
2 - Nurgül Olcay - Türkiye
3 - Judith Radriguez - İspanya
3 - Yuliya Tsimoschanka - Belarus

47 KG YILDIZ BAYANLAR

1 - Vanessa Beckstein - Almanya
2 - Saliha Küçüksolak - Konya
3 - Merjama Feyzic - Bosna Hersek
3 - Andrea Izudiaga - İspanya

55 KG YILDIZ BAYANLAR

1 - Nurana İbrahimova - Azerbaycan
2 - Aitana S. Santos - İspanya
3 - Ayşenur Özan - Konya
3 - Chamutal Castano - Almanya

+55 KG YILDIZ BAYANLAR

1 - Selina Öztürk - Almanya
2 - Amina Hasic - Bosna Hersek
3 - Berra Nur Çiftçi - Türkiye
3 - Hilal Nur Söğütlü - Konya



 Görüntülenme Sayısı
5191
Sosyal Medyada Paylaş:
Haberi Yazdır
facebook.com/tkdfed | twitter.com/tkdfed | instagram.com/tkdfed





  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+