Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Nuri Bahçeci Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Yayınlanma Tarihi : 28.12.2008 - 13:59:06
Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2008 Faaliyet Programı'nda yer alan ve 26 - 28 Aralık 2008 tarihleri arasında Kayseri'de Kadir Has Kongre Merkezi'nde yapılan Nuri Bahçeci Türkiye Kulüpler Şampiyonası sona erdi.


1. Gün Sonuçları
54 KG ERKEKLER
1. Remzi Başakbuğday - İzmir Büyükşehir Belediyesi
2. Yusuf Ertürk - İstanbul G.O.P Belediyesi
3. Erdal Aldemir - Mersin Büyükşehir Belediyesi
3. Hüseyin Kurt - İstanbul Tuzla Belediyesi
47 KG BAYANLAR
1. Rukiye Yıldırım - Ankara Kanka Taekwondo SK
2. Serap Aydeniz - TSE Ankara
3. Sunar Uluğ - İzmir Konak Belediyesi
3. Tuğba Özen - İstanbul G.O.P Belediyesi
62 KG ERKEKLER
1. Köksal Durusoy - İstanbul G.O.P Belediyesi
2. Uğur Keleş - TSE Ankara
3. Cem Uluğnuyan - İzmir Büyükşehir Belediyesi
3. Osman Mendeş - İzmir Çiğli Belediye Spor
55 KG BAYANLAR
1. Sibel Yıldırım - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
2. Tuğba Uçak - İstanbul G.O.P Belediyesi
3. Serap Pekcan - İller Bankası Ankara
3. Gülşah Alonso Tapia - İzmir Büyükşehir Belediyesi
+84 KG ERKEKLER
1. Soner Pınarcık - İzmir Büyükşehir Belediyesi
2. Beytullah Eski - İstanbul Akfırat Belediyesi
3. Mehmet Demir - İzmir Tuzla Belediyesi
3. Yasin Baştuğ - Ankara Ulaştırma Spor
72 KG BAYANLAR
1. Furkan Asena Aydın - Ankara Ulaştırma Spor
2. Burcu Sallakoğlu - Tezel Aslanlar SK Adana
3. Fazilet Betül Heybetli - Şampiyon Özay Spor Kayseri
3. Meryem Şahin - Çumra Belediyesi Konya
2. Gün Sonuçları
58 KG ERKEKLER
1. Tunahan Dikmelik - İzmir Büyükşehir Belediyesi
2. Abdulkadir Dolaş - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
3. M.Salih Çetinkaya - İzmir Konak Belediyesi
3. Murat Pozan - İstanbul G.O.P Belediyesi
51 KG BAYANLAR
1. Müşerref Özge Gök - TSE Ankara
2. Sevde Mavi - İller Bankası
3. Leyla Gül Pusat - Şampiyon Özay Spor Kayseri
3. Ülkü Ergen - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
67 KG ERKEKLER
1. Ümit Köse - TSE Ankara
2. Kıvanç Dinçsalman - İzmir Büyükşehir Belediyesi
3. Ozan Berke Bindak - Diyarbakır Spor
3. Kenan Günaydın - İstanbul Tuzla Belediyesi
59 KG BAYANLAR
1. Zeynep Kirez - İstanbul G.O.P Belediyesi
2. Esra Akbaş - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
3. Seçil Mete - İzmir Barut Spor Kulübü
3. Figen Akın - İzmir Büyükşehir Belediyesi
72 KG ERKEKLER
1. Rıdvan Akın - İzmir Büyükşehir Belediyesi
2. Abdulvahap Diker - İstanbul Akfırat Belediyesi
3. Rıdvan Baygut - İstanbul Tuzla Belediyesi
3. Mustafa Kılıç - Malatya Şeker Spor
63 KG BAYANLAR
1. Burcu Altun - İstanbul G.O.P Belediyesi
2. Şeyma Akkuş - İller Bankası
3. Ayşe Hilal Ülkü - Ankara Ulaştırma Spor
3. Gülçin Karakuş - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
3. Gün Sonuçları
78 KG ERKEKLER
1. Barış Bozkurt - İstanbul G.O.P Belediyesi
2. Turan Taştan - İstanbul Hava Gücü
3. Akın Eraş - TSE Ankara
3. Ertan Baştuğ - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
67 KG BAYANLAR
1. Sevcan Tokaç - Ankara İller Bankası
2. Seda Aydın - TSE Ankara
3. Kübra Bayrak - Çınar Gençlik Spor Ankara
3. Gamze Uysal - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
84 KG ERKEKLER
1. Ali Sarı - Ulaştırma Spor Ankara
2. Adil Türk - İstanbul Büyükşehir Belediyesi
3. R. Gilberto Alonso - İzmir Büyükşehir Belediyesi
3. Murat Yağmur - İstanbul Hava Gücü
+72 KG BAYANLAR
1. Tuba Abuş - İller  Bankası Ankara
2. Filiz Nur Özen - TSE Ankara
3. Büşra Yıldız - Ulaştırma Spor Ankara
3. Şeyda Gizem Kılıç - Konak Belediyesi İzmir


Bu sonuçlardan sonra;



Erkekler Takım Sıralaması



1. İzmir Büyükşehir Belediyesi

2. İstanbul G.O.P Belediyesi

3. TSE Ankara
Bayanlar Takım Sıralaması



1. İller Bankası Ankara

2. TSE Ankara

3. İstanbul G.O.P Belediyesi
Genel Klasman



1. İzmir Büyükşehir Belediyesi

2. İstanbul G.O.P Belediyesi

3. TSE Ankara


 Görüntülenme Sayısı
9192
Haberi Yazdır














Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+