Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Milli Takim Seçme Müsabakaları 19-20 Şubat 2008 Tarihlerinde Yapılacaktır
Yayınlanma Tarihi : 12.02.2008 - 01:28:35
Federasyonumuzun 2008 yılı faaliyet programında yer alan Milli Takım Seçme Müsabakası 19-20 Şubat 2008 tarihlerinde Ankarada İsmet İraz Spor Salonunda yapılacaktır.

Müsabakaların ilk gününde 19 Şubat 2008 tarihinde erkekler de 58 kg, 62 kg, 67 kg, 72 kg, 78 kg, 84 kg, +84 kg müsabakaları yapılacaktır. 20 Şubat 2008 tarihinde ise erkekler de 54 kg ile bayanlar da 47 kg ,51 kg, 55 kg, 59 kg, 63 kg, 69 kg, 72 kg, +72 kg müsabakaları yapılacaktır.

a) Seçme Müsabakalarında dişlik takma zorunluluğu vardır ve kesinlikle rapor kabul edilmiyecektir.
b) Seçme Müsabakasında antrenör veya sporcular siklet değişikliği yapacaklarsa Teknik Kurula önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
c) Seçme Müsabakasına sporcular kendi imkanları ile katılacak olup Federasyonumuzca herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.
d) Büyükler Türkiye Şampiyonasında 1. olan sporcular ile Seçme Müsabakası sonucunda 1. olan sporcular 20 Şubat 2008 tarihinde kampa alınacaklardır.
e) Seçme Müsabakalarında Teknik Kurul�un uygun görmesi halinde Elektronik Vücut Koruyucu kullanılabilir.
f) Seçme Müsabakalarına ekli listede isimleri ve bölgeleri yazılı olan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 2. ve 3. olan sporcular ile Teknik Kurulun belirlediği aşağıdaki sporcular katılacaktır.
g) Müsabaka programı aşagıdaki gibidir.

19 ŞUBAT 2008 tarihinde aşağıdaki sikletlerin Seçme Müsabakası yapılacaktır.

ERKEKLER

58 KG
62 KG
67 KG
72 KG
78 KG
84 KG
+84 KG

20 ŞUBAT 2008 tarihinde erkekler 54 kg ile bütün bayan sikletleri yapılacaktır.

BAYANLAR

47 KG
51 KG
55 KG
59 KG
63 KG
69 KG
72 KG
+72 KG

TEKNİK KURUL KARARIYLA SEÇME MÜSABAKASINA ÇAGRILAN SPORCULAR

47 KG BAYANLAR

TUGBA KAHRAMAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BEL.
CEMİLE KUMANDAŞ - G.O.P BELEDİYESİ
SUNAR ULUG - KONAK BELEDİYESİ

51 KG BAYANLAR

MÜŞERREF ÖZGE GÖK T.S.E
NERGİZ GENCAY - G.O.P BELEDİYESİ
BELKIS KAHRAMAN - GAZİANTEP
NURAY SATILMIŞ - NEVŞEHİR

55 KG BAYANLAR

SERAP PEKCAN - İLLER BANKASI
TUGBA KEFAL - T.S.E

59 KG BAYANLAR

İLK DÖRT

63 KG BAYANLAR

AYŞE SARI - KONYA
SILA RUMEYSA ÖLÇEK T.S.E
SELİN ALKAN - İZMİR

67 KG BAYANLAR

GAMZE UYSAL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BEL.
ZEYNEP ÇİGDEM GENCAY G.O.P BELEDİYESİ
HATEM AYSEL KARAMAN ÇANAKKALE

72 KG BAYANLAR

MEHTAP YALÇIN - ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ

+72 KG BAYANLAR

FİLİZ NUR AYDIN - T.S.E

54 KG ERKEKLER

ONUR ÇAM - T.S.E
CEMİL AKÇAY - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BEL.
TAYFUN KASIRGA - ANKARA KARTAL SPOR
İSMAİL VOLKAN ÇOBANKAYA MANİSA
MUHAMMET ATA - TUZLA BELEDİYESİ
MEHMET EMİN GÜNDOĞAN AKFIRAT SPOR KULUBÜ
ABDULSAMET DUMAN - KOCAELİ
MUHAMMET FARUK TOMAN KAHRAMANMARAŞ
ESAT MAHMUT AKIN - İLLER BANKASI
SERKAN KUZPINARI - ADIYAMAN

58 KG ERKEKLER

MUHAMMET GÜLER - T.S.E
İBRAHİM ÖZTÜFEK - AKFIRAT SPOR KULÜBÜ
DENİZ DURDU - İLLER BANKASI
UGUR ÜÇDİNÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL.
CANER BÜKE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BEL.
MURAT POZAN - HAVA KUVVETLERİ

62 ERKEKLER

ÖMER FARUK BUDAK - GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BEL.
KÖKSAL DURUSOY - G.O.P. BELEDİYESİ
ERDEM KÖK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BEL.
MUHAMMET CÜCÜ - İST. BÜYÜKŞEHİR BEL.
ABDULLAH TORTUMLU - ERZURUM
MEHMET KUŞ - HAVA KUVVETLERİ

67 KG ERKEKLER

KIVANÇ DİNÇSALMAN İZMİR BÜYÜKŞEHİR
RIDVAN AKIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR
ADEM YILMAZ - ERZİNCAN
YUNUS EMRE AYDIN - ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
MEDET DOLAŞ - MERSİN
RAHMİ ÖZER - ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
KENAN GÜNAYDIN - TUZLA BELEDİYESİ
TURGAY YILDIRIM - TRABZON
ÜMİT KÖSE - MERSİN

72 KG ERKEKLER

SELİM KOKAR - AKFIRAT SPOR KULÜBÜ
RIDVAN BAYGUT - TUZLA BELEDİYESİ
HASAN ÜSTÜN - İSTANBUL AVCILAR YILDIRIM
ALİ ÇALIŞICI - G.O.P BELEDİYESİ
GÖKALP YILDIZ - İZMİR KONAK BEL.
SAMET KUKAL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BEL.

78 KG ERKEKLER

İSMAİL MENEKŞE - T.S.E
YAVUZ KOKAR - AKFIRAT SPOR KULÜBÜ
İRFAN AKINAY - SİİRT BEL. SPOR
İBRAHİM ECE - DİYARBAKIR
BARIŞ BOZKURT - GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ
UGUR GÜNGÖR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BEL.
İBRAHİM ÖZKAN - ÇANKAYA BELEDİYESİ
TURAN TAŞTAN - HAVA KUVVETLERİ
ERTAN BAŞTUĞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EMRE ERDEM - ANKARA

84 KG ERKEKLER

OKAY DÜZDEPE - İZMİR KONAK BELEDİYESİ
DÜZGÜN YILMAZ - İZMİR ÇİGLİ BELEDİYESİ
MURAT ÖZDEMİR - ELAZIĞ
MURAT ERBAY - ANTALYA GENÇLİK SPOR
MURAT YAĞMUR - HAVA KUVVETLERİ

+84 KG ERKEKLER

EMRAH KETHUDA - HAVA KUVVETLERİ
SONER PINARCIK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
TUNÇ TANRIKULU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
YAŞAR KELEŞ - BURSA
MEHMET ALİ DAĞLI - AKFIRAT SPOR KULÜBÜ
ÖZCAN KAYA - ELAZIĞ GENÇLİK SPOR
ERCÜMENT KARATAŞ - MALATYA



 Görüntülenme Sayısı
12551
Sosyal Medyada Paylaş:
Haberi Yazdır
facebook.com/tkdfed | twitter.com/tkdfed | instagram.com/tkdfed







  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+