Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Başkan Metin Şahin Güven Tazeledi
Yayınlanma Tarihi : 28.11.2016 - 15:55:16
Türkiye Taekwondo Federasyonunun seçimli olağan genel kuruluna tek aday olarak giren Doç. Dr. Metin Şahin, 4 yıl için tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

BÜTÜN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Ankara Crowne Plaza Otel’de gerçekleştirilen Türkiye Taekwondo Federasyonu  4. Olağan ve 5. Mali Genel Kurulu'nda, 298 delegenin 214'ü oy kullandı. Oyların 210'unu alan Şahin, bir kez daha 4 yıllık süre için başkanlık görevine seçildi. Dört oy ise geçersiz sayıldı. Divan başkanlığını Hatip Çopur'un yaptığı genel kurulda ayrıca faaliyet ve denetim raporları ibra edildi.

AİLE VURGUSU

Başkan Şahin, genel kurulda yaptığı konuşmada, en büyük motivasyon kaynaklarını kazanılan madalyaların oluşturduğunu söyledi. Aile vurgusu yapan Şahin, "Bugüne kadar birçok başarıyı birlikte elde ettik. Önümüzdeki 4 yıl boyunca hedeflerimizi birlikte ortaya koyacağız. Katılımcı bir anlayışla bu hedeflere hep beraber yürüyeceğiz." dedi.

Başkan Metin Şahin, 4 yıl boyunca taekwondoyu daha geniş kitleye yaymaya çalıştıklarını belirterek, "Taekwondo Federasyonunu yeni gençlerin katılımıyla güçlendirmek için emek verdik. Bugün bu emeklerin karşılığı olarak farklı illerimizden sporcularımız, ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil ediyorlar." diye konuştu.

“ÇALIŞMALARA BUGÜNDEN BAŞLADIK”

Sürdürülebilir başarının çok çalışmaktan geçtiğinin altını çizen Başkan Şahin, "Milletimiz bizim başarılarımıza alışık. Bizi hep başarılı görmek istiyorlar. İddialıyız, 2016'da bir madalya aldık ama 2020'de bunun sayısını çoğaltacağız. Bugünden çalışmalarımıza başladık." ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Başkan Şahin, genel kurul sonuçlarının ardından yaptığı kısa teşekkür konuşmasında, “Birliğimiz beraberliğimiz hiç bozulmasın. Allaha şükrediyoruz. Gittiğimiz her şampiyonadan başarı ile dönüyoruz. Bana olan güveninize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YÖNETİM KURULU

Doç. Dr. Metin Şahin'in başkanlığındaki federasyonun yönetim kurulunda yer alan isimler şöyle:
“Oktay Duymaz, Yusuf Alperen Ayar, Ahmet Candan, İbrahim Uzun, Recep Temtek, Kemal Bilim, A. Ziya Yalçınkaya, Cemal Palamutçu, Zülküf Türkoğlu, Seyfullah Özdemir, Turgut Babuşçu, Zekeriya Tutar, Zafer Çoktan ve Mustafa Küçüker”

 Görüntülenme Sayısı
3762
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+