Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Taekwondo Festivali Başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 02.02.2017 - 14:56:40
Antalya'da 02-14 Şubat tarihleri arasında Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun evsahipliğinde 4 uluslararası organizasyon gerçekleştirilecek.

Belek’teki taekwondo festivalinde; Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) Antrenör Semineri 02-03 Şubat, 3. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonası 04-05 Şubat, 5. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası 06-09 Şubat, 4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası 10-14 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek.

ETU Antrenör Semineri’nde, antrenörler 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları öncesinde değişen kurallar ile ilgili bilgi alacak ve  iki gün sürecek seminerde kendilerini geliştirme imkanı bulacak. 3. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonası’nda yaklaşık 10 ülkeden 200 civarında sporcu mücadele edecek. 10-11 yaş grubundaki sporcular bu şampiyona ile erken yaşta uluslararası tecrübe kazanacak.

Aynı zamanda G1 statüsünde 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na puan verecek olan 5. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası’na yaklaşık 40 ülkeden 1000 civarında sporcunun katılması bekleniyor.  Büyükler, gençler ve yıldızlar kategorisinde yapılacak şampiyonada kulüpler kategorilerinde Avrupa’nın en iyisi olmak için mücadele edecek. Büyükler kategorisinde mücadele edecek sporcular ise aynı zamanda olimpiyat puanı kazanabilecek.

TÜRKİYE AÇIK’TA BU SENE 2 KAT FAZLA PUAN VERİLECEK

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan  Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası, 2017 yılı içinde Avrupa’da en yüksek olimpiyat puanı dağıtan açık turnuva oldu.  Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF), 4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nı 2017 yılı için G1 statüsünden G2 statüsüne çıkardı. Böylelikle, büyükler kategorisinde mücadele edecek sporcular 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları yolunda önceki yıllara göre 2 kat daha fazla puan toplama şansı elde edebilecek. 5 gün sürecek olan ve büyükler, gençler, yıldızlar ile poomse kategorilerinde düzenlenecek 4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na yaklaşık 60 ülkeden 2000 dolayında sporcu katılması bekleniyor.

“TAM BİR Taekwondo FESTİVALİ OLACAK”

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, sporseverlerin 02-14 Şubat tarihleri arasında tam anlamıyla taekwondoya doyacaklarını söyledi.  

Başkan Şahin, “Türkiye taekwondonun cazibe merkezi haline geldi. Son 3 yılda olduğu gibi bu sene de 2 bine yakın sporcuyu Antalya’da ağırlayacağız. Tüm yaş kategorilerinden sporcular burada mücadele edecek. Geleceğin olimpiyat şampiyonlarını burada izleyeceğiz. 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları yolunda önemli puan mücadeleleri yapılacak ve ilk stratejilerin sonuçlarını göreceğiz. Organizasyona dünyanın dört bir yanından sporcular katılacak. Biz de başta Antalyalı sporseverler olmak üzere herkesi bu önemli organizasyona davet ediyoruz” dedi. Görüntülenme Sayısı
4930
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+