Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 WTF Yönetimi Toplandı
Yayınlanma Tarihi : 08.03.2017 - 18:48:43
Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantısı Tayland’ın başkenti Bangkok’ta yapıldı.

WTF Yönetim Kurulu Üyesi olan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin’in de katıldığı toplantıda önemli kararlar alındı. Toplantıda, WTF’nin 4 yıllık strateji planı üzerine çalışmalar yapılırken, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda taekwondo müsabakalarının geliştirilmesi üzerine fikir alış-verişi yapıldı. Ayrıca, Taekwondo İnsani Yardım Vakfı’nın çalışmalarının arttırılması yönünde fikir birliğine varılırken, 10 yeni projenin hayata geçirilmesi karara bağlandı. Fransız Guyanası’nın da WTF üyeliğine kabul edildiği toplantı sonrasında üye ülke sayısı 208’e yükseldi. WTF’nin logosunda da değişikliğe gidilirken, yeni logo Haziran ayında gerçekleştirilecek Büyükler Dünya Taekwondo Şampiyonasında görücüye çıkacak.

Toplantıda ayrıca 5 önemli organizasyon için ev sahibi şehirler belirlendi. Buna göre 2017 Grand Prix 1. Seri Müsabakalarına 04-06 Ağustos tarihlerinde Rusya’nın Moskova, Grand Prix 2. Seri Müsabakalarına 22-24 Eylül tarihlerinde Fas’ın Marakeş, 2017 Dünya Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’na 23-27 Ağustos tarihlerinde Mısır’ın Sharm El Sheikh şehirleri ev sahipliği yapacak. 20-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Grand Prix 2. Seri Müsabakalarına ve 15-18 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Poomsea Şampiyonasına ise Tayvan ev sahipliği yapacak.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı  Doç. Dr. Metin Şahin, WTF Yönetim Kurulu olarak verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi. Taekwondo sporunun gelişimi ve sosyal sorumluluk projeleri adına önemli kararların alındığını belirten Başkan Şahin, taekwondo sporunun Dünya üzerinde yerini her geçen gün sağlamlaştırdığını belirtti. Şahin, Türk taekwondosunun da WTF yönetiminde önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi.  Başkan Şahin, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Thomas Bach’ın da Haziran ayında Güney Kore’de gerçekleştirilecek Büyükler Dünya Taekwondo Şampiyonasını izlemeye geleceğini sözlerine ekledi.  

 Görüntülenme Sayısı
2301
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+