Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Başkan Şahin’den Şehit Ailesine Ziyaret
Yayınlanma Tarihi : 21.04.2017 - 14:58:53
Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, 15 Temmuz kalkışmasında şehit düşen Özel Harekat Polisi Erol İnce’nin ailesini ziyaret etti.

Başkan Şahin, Federasyon Başkan Vekili Oktay Duymaz ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda AK Parti Keçiören  İlçe Başkanı Avukat Zafer Çoktan ile Şer odakları tarafından 15 Temmuz gecesi yaşanan kalkışma girişiminde Gölbaşı Özel Harekat Merkezi’nde görev yaparken şehit düşen Polis Erol İnce’nin evine ziyarette bulundu.  Kendisi de taekwondocu olan Şehit Erol İnce’nin çocukları Ahmet ve Arda da taekwondo sporuyla ilgileniyor. 14 yaşındaki Ahmet ve 10 yaşındaki Arda, Antrenör Özcan Ağırdaş yönetiminde taekwondo çalışmalarını devam ettiriyor.

Başkan Şahin, Ahmet ve Arda’nın kendilerine Erol İnce’nin mirası olduğunu ve taekwondo sporunda ilerlemeleri için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Başkan Şahin, “Yönetim Kurulu Üyemiz Zafer Çoktan, aileyle uzun süredir yakından ilgileniyordu. Biz de kahraman şehidimizin ailesini yakından görmek için ziyarette bulunduk. Şehidimizin çocukları da taekwodoyla çok ilgililer. Kendilerine her türlü kolaylığı sağlayacağız. Antrenörümüz Özcan Ağırdaş, sportif olarak Zafer Çoktan da diğer şekilde ailemize destek oluyorlar” dedi.

Başkan Şahin, Ahmet ve Arda’ya hitaben yaptığı konuşmada, “Sizler artık bütün Türk milletinin evlatlarısınız.Tüm güç ve imkanlarımızla yanınızda ve hizmetinizde olacağız” ifadelerini kullandı.

Federasyon Başkanı Metin Şahin, yapılacak bir şampiyonaya Şehit Erol İnce’nin adını vermeyi planladıklarını belirtirken, şampiyon taekwondocu Nur Tatar Askari ile tanışmak isteyen Ahmet ve Arda’nın bu arzusunu da en kısa sürede gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.  Görüntülenme Sayısı
1463
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+