Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Rodos'ta 20 Madalya
Yayınlanma Tarihi : 06.05.2017 - 13:44:00
Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) tarafından ilk kez düzenlenen 1. Dünya Plaj Taekwondo Şampiyonası 5-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında Rodos Adası'nda yapıldı.

1. Dünya Plaj Taekwondo Şampiyonası'nda Türk sporcular 4 altın, 8 gümüş ve 8 bronz olmak üzere toplam 20 madalya kazandı.

İLK GÜN 9 MADALYA

Şampiyonanın ilk gününde;

15 - 17 Yaş Erkek kategorisinde Muhammed Emir Yılmaz, 30 Yaş Üstü Bayan kategorisinde Serim Olgun Kahveci ve Freestyle 15 - 17 Yaş Erkek kategorisinde Enes Doğuhan Bilgin altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu oldu.

30 Yaş Üstü Erkek kategorisinde Mustafa Yılmaz gümüş madalya elde ederken,

15 - 17 Yaş Bayan kategorisinde Buse Yavuz, 18 - 30 Yaş Bayan kategorsinde Bengü Alkan, 30 Yaş Üstü Erkek kategorisinde Mevlüt Pekcan, Freestyle 17 Yaş Üstü Erkek kategorisinde Emirhan Muran ve Freestyle 17 Yaş Üstü Bayan kategorisinde Kübra Dağlı bronz madalya kazandı.

İKİNCİ GÜN 11 MADALYA

İkinci günde;

30 Yaş Üstü İkili Takım kategorisinde Serim Olgun Kahveci ve Mevlüt Pekcan'dan oluşan takımımız altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu oldu.

Freestyle 15 - 17 Yaş İkili Takım kategorisinde Yusuf Şaşmaz ve Busenur Sevük'ten oluşan takımımız, 15 - 17 Yaş Erkek Takım kategorisinde Y. Emre Akbıyık, Yasin Çeken ve Furkan Bayrak'tan oluşan takımımız, Freestyle 15 - 17 Yaş Bayan kategorisinde Gülsena Karakuyulu, Freestyle Karışık Takım kategorisinde Mert Türk, Busenur Sevük, Enes Doğuhan Bilgin, İrem Nur Öztürk ve Yusuf Şaşmaz'dan oluşan takımımız, 15 - 17 Yaş İkili Takım kategorisinde Buse Yavuz ve Muhammed Emir Yılmaz'dan oluşan takımımız, 15 - 17 Yaş Bayan Takım kategorisinde Büşra Özden, Şevval Yarar ve Kayra Destan'dan oluşan takımımız ile High Kick Breaking kategorisinde Nur Beyza Mingan gümüş madalya kazanırken,

Freestyle 17 Yaş Üstü İkili Takım kategorisinde Kübra Dağlı    ve Emirhan Muran, 18 - 30 Yaş İkili Takım kategorisinde Kübra Dağlı ve Ali Kemal Ustabaş'tan oluşan takımımız ile 18 Yaş Üstü Bayan Takım kategorisinde Bengü Alkan, Fatma Törehan ve İlkay Tekin'den oluşan takımımız bronz madalya kazandı. Görüntülenme Sayısı
2893
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+