Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Hakem Kursu Sonuçları - Ankara
Yayınlanma Tarihi : 02.06.2017 - 21:52:10
15 - 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara ilinde yapılan Aday Hakem Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin tescilleri Merkez Hakem Kurulu'nun 19 Mayıs 2017 tarih ve 10 sayılı kararıyla onaylanarak açıklandı.

1 - EMİNE AKIŞ - ADANA
2 - AHMET KORKUDAN - ANKARA
3 - AHMET VARLIK ÖZDEN - ANKARA
4 - ALİ MUHAMMET BAŞKIR - ANKARA
5 - ALİ TEMEL - ANKARA
6 - AYLİN ÖZTÜRK - ANKARA
7 - AYTEN DURU DEMİRDAMAR - ANKARA
8 - BEYKAN ARSLAN - ANKARA
9 - CANDAN ÖZMEN - ANKARA
10 - CEMİLE AYÇA ÇAM - ANKARA
11 - CENGİZ COŞAR - ANKARA
12 - CEREN KÖLE - ANKARA
13 - EBRU ŞEN - ANKARA
14 - EFE ÇAKIROĞLU - ANKARA
15 - ELİF DÜLEKER - ANKARA
16 - EMİNE KUNDAKÇI - ANKARA
17 - EMİRE MERVE IŞIK - ANKARA
18 - ENGİN DEMİRKAYA - ANKARA
19 - ESRA DEMİR - ANKARA
20 - EYLÜL YARIMÇAM - ANKARA
21 - FİLİZ DEMİRCİ (GÜRBÜZ) - ANKARA
22 - FURKAN RUFAİ YILMAZ - ANKARA
23 - GİZEM CAN CANLI - ANKARA
24 - HABİP OKÇU - ANKARA
25 - HARUN TÜRKOĞLU - ANKARA
26 - HAYRETTİN GÜNEŞ - ANKARA
27 - HÜSAMETTİN KÖŞKER - ANKARA
28 - İBRAHİM KUZULIK - ANKARA
29 - İSMAİL TAMER SALTA - ANKARA
30 - MEHMET ALATTİN AYDEMİR - ANKARA
31 - MEHMET SAHİP - ANKARA
32 - MEHTAP SARI - ANKARA
33 - METİN EMRAH GÖKÇE - ANKARA
34 - MEVLÜT OKÇU - ANKARA
35 - MUHAMMET EMİN KÖŞKER - ANKARA
36 - MURAT BAŞ - ANKARA
37 - MURAT MERT - ANKARA
38 - MUSTAFA SEVİL SERİN - ANKARA
39 - NECLA KAPTAN - ANKARA
40 - NİLGÜN DOYMUŞ - ANKARA
41 - OĞUZHAN KESKİNILIÇ - ANKARA
42 - OKAN İMAN - ANKARA
43 - OKAN YÜKSEKKAYA - ANKARA
44 - ORHAN ÖZ - ANKARA
45 - ÖMER ATEŞ - ANKARA
46 - ÖMER FARUK MURAT - ANKARA
47 - ÖZCAN ESER - ANKARA
48 - ÖZDEN ÇELİK - ANKARA
49 - SABİT MUSTAFA ŞANKAZAN - ANKARA
50 - SEBİLE GÜR  - ANKARA
51 - SÜMEYRA SEYFELİ - ANKARA
52 - ŞAHİN ÖZDENİZ - ANKARA
53 - TARIK ENES YAŞAR - ANKARA
54 - UĞUR KANTEMİR - ANKARA
55 - ÜLKÜ KAHRAMAN - ANKARA
56 - YASİN GÜL - ANKARA
57 - ZEKİ EMRE GÖRKAN - ANKARA
58 - ELİF ASLAN - ANTALYA
59 - YETER KESKİN ÖTELEŞ - ANTALYA
60 - YUNUS EMRE ALTUNIŞIK - ÇANAKKELE
61 - HANİFİ ALTUN - DİYARBAKIR
62 - HABİBE ASLAN - GAZİANTEP
63 - MERVE TABUR - GAZİANTEP
64 - ALİ KEMHA - HATAY
65 - BURAK ÇETİNKAYA - ISPARTA
66 - FATMA TAPIŞ - KARAMAN
67 - SELMA YAĞLI - KIRIKKALE
68 - CEM KIRMIZIOĞLU - KONYA
69 - EYÜP ÖZ - KONYA
70 - MAHİR SERKAN MACİT - KONYA
71 - MUHAMMET TALHA ÖZ - KONYA
72 - OSMAN YALT - KONYA
73 - KÜBRA DUMAN - MALATYA
74 - ABDULKADİR AYDOĞDU - MARDİN
75 - DÜRMUŞ ÖZDEMİR - ORDU
76 - SİNEM GÜLTAŞ - ORDU
77 - ABDULLAH YÜCEL GÜVELOĞLU - OSMANİYE
78 - ÖMER BERKAY KARA - OSMANİYE
79 - KADİR CAN BAŞKÖY - SAMSUN
80 - MEHMET CAN TİRYAKİ - SAMSUN



 Görüntülenme Sayısı
3625
Sosyal Medyada Paylaş:
Haberi Yazdır
facebook.com/tkdfed | twitter.com/tkdfed | instagram.com/tkdfed





  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+