Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Ankara'da İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 08.06.2017 - 11:57:56
Türkiye Taekwondo Federasyonunun geleneksel iftarı Ankara’da büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Gecede birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı.BÜTÜN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.


Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2017 yılındaki ilk iftar yemeği Ankara’da gerçekleştirildi. Point Otel’de gerçekleştirilen gece spor camiasını bir araya getirdi. 500’e yakın katılımcıyla gerçekleştirilen iftar yemeğine Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, 1. Hukuk Müşaviri Cafer Geyik,  Uluslararası Organizasyonlar Dairesi Başkanı Kamil Çelebi Kılınç, Spor Eğitimi Daire Başkanı İsmail Gedikli, Spor Kontrolörleri Kurul Başkanı Adnan Gurbet, Müsteşarlık Özel Kalem Müdürü Ramazan Aslantaş, Uluslararası Organizasyonlar Dairesi Eski Başkanı Hayrullah Ozan Çetiner, Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Muhammet Fatih Zengin, Türkiye Taekwondo Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu Üyeleri ile Ankara, Konya, Eskişehir, Yozgat, Kırşehir, Zonguldak, Bartın, Kırıkkale ve Niğde’den hakem, antrenör ve sporcular katıldı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, gecede yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi. Türkiye’nin büyük bir tarihi geçmişe sahip güçlü bir ülke olduğuna vurgu yapan Başkan Şahin, “Ülke olarak birlik ve beraberliğe her zamankinden çok ihtiyacımız var. Dünyanın yükselen gücü Türkiye’nin önünü kesmek için dört koldan oynanan oyunlar var. Ama bizler dik duruşumuzu bozmayacağız. Bir olacağız, diri olacağız. Dünyaya ne kadar güçlü olduğumuzun mesajını vermeye devam edeceğiz. Bizlere düşen sorumluluklardan birisi de ülkemizi sahiplenme olgumuzu çocuklarımıza da aşılamamız. Vatanımıza sahip çıkarak ve birlik olarak vatandaş olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Şahin, Türk taekwondosunun her zaman Türk sporunun lokomotifi olduğunu belirterek, “Başarı sıralamasında her zaman en üst basamaklardayız. Bu başarı büyük taekwondo ailesinin. Bu başarı siz antrenörlerimizin, sporcularımızın, hakemlerimizin. Son olarak Bakü’de düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları’nda bizden beklentilerin üzerine çıkarak 5 altın madalya birden alarak üzerimize düşeni yaptık. Türk taekwondosu, bu büyük ailenin omuzlarında yükselmeye devam edecek. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye ve gururlandırmak için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Gecede, ayrıca ülkenin bekası için göz kırpmadan hayatlarını veren şehitlerimiz için hep birlikte dualar edildi.  Görüntülenme Sayısı
1613
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+