Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Samsun'da İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 10.06.2017 - 16:29:22
Türkiye Taekwondo Federasyonunun geleneksel iftarlarından ikincisi Samsun’da büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2017 yılındaki ikinci iftar yemeği Samsun’da gerçekleştirildi. Karadeniz bölgesindeki illerin katılımıyla gerçekleştirilen iftar yemeği bu bölgedeki taekwondo ailesini bir araya getirdi. İftar yemeğine, Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, Samsun GHSİM Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, TÜFAD Başkanı Hakkı Bayrak, Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı, TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut, TFFHGD Başkanı Samet Çiçek ve Samsunspor Altyapı Sorumlusu Besim Durmuş da katıldı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı İbrahim Uzun’un konuşmasıyla başlayan gecede Federasyon Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, birlik ve beraberlik mesajları verirken büyük aile olgusuna vurgu yaptı.

Başkan Şahin, “Taekwondo ailesi, Türkiye’nin en büyük ailelerinden birisi. Çok büyük bir aileye mensubuz. Yöneticisiyle, idarecisiyle, hakemiyle, antrenörüyle, sporcusuyla büyük bir topluluğuz. Başarı sıralamasında her zaman en üst basamaklardayız. Bu başarı büyük taekwondo ailesinin.  Türk taekwondosu, bu büyük ailenin omuzlarında yükselmeye devam edecek. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye ve gururlandırmak için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman birlik ve beraberlik içinde dayanışma olgusuyla hareket edelim” ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin, ayrıca beraberindekilerle birlikte önce İstanbul’da eski şampiyon sporcularımızdan Bekir Aydın'ın eşi Sema Aydın'ın daha sonra ise Ordu’da ise Federasyonumuz Organizasyon Kurulu Üyesi ve milli takım antrenörlerimizden Olcay Tercan'ın eşi, Ordu Bölgesi hakemlerimizden Sunay Tercan’ın cenaze törenine katıldı ve taziyelerde bulundu.

 Görüntülenme Sayısı
1537
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+