Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 İstanbul'da İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 12.06.2017 - 21:19:43
Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun geleneksel iftarı İstanbul’da büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Gecede birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2017 yılındaki üçüncü iftar yemeği İstanbul’da gerçekleştirildi. Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen gece spor camiasını bir araya getirdi. Büyük bir katılımcıyla gerçekleşen geceye Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya, Türkiye Taekwondo Federasyonu Asbaşkanları Dr. Oktay Duymaz ve Zekeriya Tutar, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Bilim, Recep Temtek, aynı zamanda AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı olan Zülküf Türkoğlu Marmara Bölgesi illerinden kulüp temsilcileri, hakemler, antrenörler ve sporcular katıldı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, gecede yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi. 

Başkan Şahin, “Türkiye, köklü bir tarihe sahip güçlü bir ülke. Bizler de bu bilinçle ülkemizi, daha güçlü yarınlara taşımak için olanca gücümüzle çalışıyoruz. Taekwondo ailesinin her gittiğimiz bölgede gösterdiği birlik ve beraberlik takdire şayan. Biliyorum ki, bu birlik ve beraberliğimiz ülkemiz söz konusu olunca çok daha yüksek seviyelere çıkıyor. Bunun örneklerini de bizlere gösterdiniz. Bizler, iri ve diri durmaya devam edeceğiz. Daha kat edeceğimiz çok yol var. Son 10 yılda rakamların da gösterdiği gibi nerelerden nerelere geldiğimiz ortada. Bu başarılarda en büyük pay siz taekwondonun paydaşlarının.  Önümüzdeki süreçte ortaya daha çok proje ortaya koyarak, camiamızı büyütmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gecede, ülkemizin bekası için göz kırpmadan hayatlarını veren şehitlerimiz için hep birlikte dualar edildi.

 Görüntülenme Sayısı
1245
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+