Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Başkan Şahin Yeniden WTF Yönetiminde
Yayınlanma Tarihi : 23.06.2017 - 11:08:00
Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, yeniden Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Türkiye’yi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Başkan Şahin, Güney Kore’nin Muju şehrinde gerçekleştirilen 28. WTF Genel Kurulu’nda yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Metin Şahin, sadece 12 kişinin seçildiği WTF yönetimine Avrupa Kıtası adına en çok oyu alan üye olarak girmeyi başardı. Başkan Şahin ayrıca, 2004, 2005,2009 ve 2013 yıllarından sonra üst üste 5. kez WTF Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilerek önemli bir başarıya imza attı.

Metin Şahin, 2021 yılına kadar WTF Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak. WTF Genel Kurulu’nda başkanlığa ise Güney Koreli Dr. Chungwon Choue yeniden seçildi. Genel kurulda ayrıca, Taekwondo Federasyonu Dış İişkiler Sorumlusu Ali Sağırkaya da 3. kez WTF Denetçisi olmayı başardı. İki kişinin seçildiği bu göreve Ali Sağırkaya’nın getirilmesiyle Türkiye, genel kurulda oylanan toplam 14 koltuktan 2’sini kazanarak bunu başaran tek ülke oldu.

BAŞKAN ŞAHİN: “ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Şahin, genel kurulun ardından yaptığı açıklamada yeniden büyük bir başarıya imza atmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Şahin, “Ülkemizi her alanda en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Üst üste 5. kez taekwondonun en üst yönetimine seçildim. Bu, büyük bir onur ve gurur. Bu sonuç, sportif başarının yanında ülkemizi yönetim anlamında da başarıyla temsil etmemizin bir nevi göstergesidir. Bu başarıyı elde ederken Avrupa Kıtasından en çok oyu almak da çok memnun edici bir olay. Ülkemizi bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vizyonumuza uygun bir şekilde her anlamda en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle, yeniden WTF Başkanı seçilen Dr. Chungwon Choue’yu ve yönetim kurulu üyelerimizi kutlar, sonuçların herkese hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı. 

 Görüntülenme Sayısı
1909
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+