Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Bakan Kılıç: Taekwondo Yüzümüzü Ağarttı
Yayınlanma Tarihi : 04.07.2017 - 14:00:39
Bakan Akif Çağatay Kılıç, taekwondonun son yıllarda Türkiye'de birçok uluslararası müsabakada ve olimpiyatlarda başarılı olduğunu hatırlatarak, Taekwondo, yüzümüzü ağartan branş oldu. dedi.

Anadolu Ajansı’nın konuğu olan ve açıklamalarda bulunan Bakan Kılıç, “2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda Nur'un madalya alacağından emindim, rengini farklı düşünüyordum. 2020'ye inşallah. Servet ile ilgili beklentimiz vardı, olmadı. Taekwondo, artık Türkiye'de kendini ispatladı. Bu anlamda yapılacak doğru çalışmalarla devam etmemiz gerekiyor. 2012'de, 2016'da veya dünya şampiyonasında başarılı olduk diye bulutların üzerine çıkarsak hata ederiz. Kendini ispatlamaktan kastım, istikrarlı ve düzenli bir çalışmanın sonunda yılların getirdiği başarıdan bahsediyoruz. Özellikle son 3-4 yıl içinde yoğun bir çalışmayla iyi bir noktaya geldiler. Zeliha ve Nur çok genç, diğer arkadaşlarımız da çalışıyor. Artık Servet, işin yavaş yavaş farklı noktalarına geçmeyi düşünüyor, konuşacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Taekwondo’nun her geçen gün ilerlediğini belirten Bakan Kılıç, şöyle devam etti:
" Taekwondo da ciddi bir altyapı talebi var. Daha çok Nurlar, Servetler çıkacak. 2 kadın sporcumuzun bu işi başarmış olması manidar. Demek ki hanımlar bu işte daha maharetli oluyor. Bundan sonra özellikle yönetimsel anlamda hem kulüp, hem federasyon, hem de bizim için profesyonel anlamda devam etmemiz gerekiyor. Taekwondo, olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonalarındaki kota sayıları anlamında zor bir branş. Aşırı derecede fazla kotası olan bir branş değil. Burada başarıyı elde etmek daha önemli. Sistematik bir şekilde, kaynakların doğru ve verimli kullanılmasıyla artık taekwondoda başarılı olamamanın bir bahanesi olamaz." Görüntülenme Sayısı
2747
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+