Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Yıldızlar Milli Takım Seçmesi
Yayınlanma Tarihi : 14.07.2017 - 14:01:52
Türkiye Taekwondo Federasyonu, Yıldızlar Milli Takımı seçme müsabakası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Seçme Tarihi : 26 - 27 Temmuz 2017
Seçme ve Tartı Yeri :
Karaman

Müsabaka Programı :

25 Temmuz 2017, Salı :

- Saat 16.00 - 18.00 arası erkekler müsabakalarının tartıları

26 Temmuz 2017, Çarşamba - 1. Gün :

- Erkekler seçme müsabakaları ve saat 16.00 - 18.00 arası bayanlar müsabakalarının tartıları.

27 Temmuz 2017, Perşembe - 2. Gün :
- Bayanlar seçme müsabakaları.

--------------------------------------

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Sporcular kapalı kasklarını kendileri getirecektir.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

- Sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Yıldızlar Teknik Kurulu tekrar seçme müsabakası veya listede değiştirme yapabilir.

- Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde listelerde ve kurallarda başka değişiklikler yapabilir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

ERKEKLER

33 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - MERT DÖNMEZ - ANKARA - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - MERDAN ÇALIK - İSTANBUL
2 - ÖMER FARUK ŞEN - İSTANBUL
3 - EGE MUTLU - EDİRNE
4 - GÖKDENİZ BİLİCİ - ANKARA
5 - YUNUS EMRE TAŞ - GAZİANTEP
6 - ALİ CEYHAN - BİLECİK
7 - MELİH GEZER - TOKAT
8 - BERAT AVŞAR - DİYARBAKIR
9 - ATIL KAYMAZ - ANKARA
10 - YİĞİT ÖZTÜRK - ANKARA
11 - BERAT KOÇ - İSTANBUL
12 - ENES KAPLAN - SAMSUN
13 - ENES GÜNEŞ - G.ANTEP
14 - KADİR EROL - ANKARA
15 - UĞURCAN GÖKMEN - ANKARA

37 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - ÖMER DELİBAŞLAR - İZMİR - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - KORAY YİĞİT ÖZTÜRK - ANKARA
2 - ÖMER FARUK ŞENEL - ANKARA
3 - DURMUŞ GÜN - KAYSERİ
4 - MERTCAN ÇİÇEK - ANKARA
5 - ENES MALİK GÖKMEN - SAMSUN
6 - İBRAHİM COŞAR - İSTANBUL
7 - YUSUF KILIÇ - ANKARA
8 - ÖMER YİĞİT ÇAĞIL - TOKAT
9 - BERAT ATEŞ - ANKARA
10 - ALPEREN AYAZ - TEKİRDAĞ
11 - İSMAİL ALTIPARMAK - İSTANBUL
12 - FAZLI FAZLIOĞLU - İSTANBUL

41 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - ZEYNEL FIRAT TANRIVERDİ - İZMİR
2 - ÖMER ÜNLÜSOY - ANKARA
3 - DENİZ TANRIVERDİ - İZMİR
4 - ALİ OSMAN ÜSTÜN - BİLECİK
5 - ERCAN GÜVEN - ERZURUM
6 - HAYDAR IŞIK - KIRŞEHİR
7 - ERHAN ARABACI - İSTANBUL
8 - MEHMET ÖKSÜZ - BURSA
9 - YUSUF KAAN ÇİFTÇİ - K.MARAŞ
10 - KERİM EMRE KURUM - YALOVA
11 - HAMZA BUGAY YASAN - KÜTAHYA
12 - SEMİH ÖZER - DÜZCE
13 - CANPOLAT ÖZER - MALATYA
14 - YİĞİTHAN KILIÇ (AVRUPA ŞAMPİYONASI KOTALI SPORCU)

45 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - FURKAN KADİR GÜREL - İZMİR - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - BİLAL KÜSKÜ - İSTANBUL
2 - HÜSEYİN CENGİZ SARAÇ - İSTANBUL
3 - TAHA KARPUZOĞLU - İSTANBUL
4 - ŞEVKİ AĞIRMAN - ERZURUM
5 - MUHAMMET EMİN ŞAHİN - GAZİANTEP
6 - CEMİL TARIK ALTINGÖZ - SAMSUN
7 - OMNUR KADİR KILIÇ - İZMİR
8 - MEHMET AKİF YAVUZ – SAMSUN
9 - DOĞUKAN KENAN - TEKİRDAĞ
10 - ALİHAN ARIKAN - ZONGULDAK
11 - ALİHAN DOĞRU - ANKARA
12 - ENES YENER - NİĞDE
13 - ÖMER FARUK DAYIOĞLU - İSTANBUL

49 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - KADİR ŞANTAŞ - ANKARA -  DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - ÖMER YASİN ORHAN - İSTANBUL
2 - ERAY ÇAP - İZMİR - BUCA
3 - MELİH YILDIRIM - ANKARA
4 - M. SALİH ÇELİKTEN - İSTANBUL
5 - M. ALPEREN KÜPELİOĞLU - İSTANBUL
6 - KAAN ÖZTAŞ - İSTANBUL
7 - BERKİN GÜVENDİK - ANKARA
8 - M. GANİHAN AYDIN - UŞAK
9 - MUHAMMET YASİR - SİVAS
10 - MEHMET GEDİK - YALOVA
11 - MUHAMMET CELAL AKGÜL - İSTANBUL
12 - MUSTAFA TANIŞ - MALATYA

53 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - MAHMUT KÜSKÜ - İSTANBUL
2 - İSA BERK KASAP - İZMİR
3 - BEDİRHAN AKDENİZ - ERZİNCAN
4 - BARAN HAKAN AVCI - ESKİŞEHİR
5 - SEBAHATTİN AVCİM - ADANA
6 - MUHAMMET ATEŞ - KAYSERİ
7 - UMUT AYAŞ - ANKARA
8 - GÖKDENİZ ÖZTÜRK – BOLU
9 - EMİRHAN ORUÇ - KONYA
10 - TUĞRA AKKAŞ - ANKARA
11 - ERKAM YILDIZ - ANKARA
12 - M. EMİN CENGİZ - SAKARYA
13 - CAFER TAYYAR CENGİZ - SAKARYA
14 - TUĞRA ALİ ÇAKICI - ZONGULDAK
15 - HASAN ÖZTÜRK - MERSİN
16 - OĞUZ TOKGÖZ - TEKİRDAĞ (AVRUPA ŞAMPİYONASI KOTALI SPORCU)

57 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - İBRAHİM UĞUR KAMBUROĞLU - ANKARA - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - ALİCAN TOPRAK - BARTIN
2 - İSMAİL BURAK KÖKSAL - KOCAELİ
3 - FATİH EMRE MÜLAZIMOĞLU - KONYA
4 - GÖKHAN EMRE KESGİN - SAMSUN
5 - ÖMER KALINER - HATAY
6 - OZAN TOYTOĞLU - TEKİRDAĞ
7 - AHMET GAZİ KUZULUK - ANKARA
8 - UĞUR GÜNLÜ – MANİSA
9 - BERDAN UTKU NERGİS - MERSİN

61 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - YASİN YETİŞ KAPTAN - İSTANBUL
2 - MEHMET ERDOĞAN - OSMANİYE
3 - BATUHAN ÇAKMAK - ORDU
4 - BUĞRA GÖÇER - TOKAT
5 - YUNUS ACIOĞLU - MERSİN
6 - ÇAĞIN GÜVENDİK - ANKARA
7 - SERDAR GÜZEL - GAZANTEP
8 - ABDULKADİR TURAL - İSTANBUL
9 - MUSTAFA YILMAZ - İSTANBUL
10 - H. BERK EMANETOĞLU - KOCAELİ
11 - AYHAN MERT BAŞ - KONYA

65 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - AHMETCAN TİMAĞUR - İSTANBUL
2 - TALHA ENES KAMBER - KOCAELİ
3 - ALİ CAN ÖZEN - GAZİANTEP
4 - RAMAZAN ALTINTAŞ - KIRŞEHİR
5 - METİN HASAN ŞENOĞLU - İSTANBUL
6 - MUSAB AYDIN - KONYA
7 - AHMETCAN AYDIN - VAN
8 - M. BUĞRAHAN GÖKER - ERZURUM
9 - ONUR ESKİ - İSTANBUL

+65 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - İBRAHİM TUNCA - İSTANBUL - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - ALİ KİRAZLI - DENİZLİ
2 - İSMAİL KARA - KAYSERİ
3 - DOĞAN BİÇİCİ - ÇANAKKALE
4 - ALPEREN ABUŞ - ERZURUM
5 - H. BAYRAM KABACALI - ZONGULDAK
6 - MUSTAFACAN KARAVİL - İSTANBUL
7 - UMUT CAN DEMİR - BOLU
8 - MUHAMMET TUNA BELEK - ANKARA
BAYANLAR

29 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - ALEYNA DEMİR - ANKARA -  DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - EBRAR KÖSE - ANKARA
2 - TUĞBA NUR BİÇER - KOCAELİ
3 - ASLI AÇIKGÖZ - KARABÜK
4 - EYLÜL ÇETİN - İSTANBUL
5 - SELİN BURÇOĞLU - ZONGULDAK
6 - FATMA ZEHRA DOĞAN - KARAMAN
7 - RABİA KILIÇ - G.ANTEP
8 - RÜMEYSA AKAR - DÜZCE
9 - HATİCE BENGÜ DAĞ - UŞAK (AVRUPA ŞAMPİYONASI KOTALI SPORCU)

33 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - ELİF SU GENÇYILMAZ - ANKARA - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - NAZLI İREM DİNÇ - ANKARA
2 - SİMANUR SEMERCİ - ANKARA
3 - BENGİSU IŞIKKAYA - ANKARA
4 - BAHAR AYDIN - ANTALYA
5 - FERİDE SEVAL AKGÜL - İZMİR
6 - ŞEYDANUR ÖZTÜRK - İSTANBUL
7 - ELİF ÇAPAR - KARAMAN
8 - BEYZANUR KOCA - KIRKLARELİ
9 - RÜMEYSA NUR ERGİN - KIRKLARELİ

37 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN
2 - AZRA ÇAVUŞ - TEKİRDAĞ
3 - HİRANUR BAYRAKTAR - ANKARA
4 - ÖYKÜ ÖZBEY - MERSİN
5 - NİSA İMAMOĞLU - İSTANBUL
6 - SÜMEYYE KILAVUZOĞLU - İSTANBUL
7 - MERYEM ELİF İYİN - İZMİR
8 - ESRA BAYRAK - ZONGULDAK
9 - NUREDA KIYMET USTA - KIRKLARELİ
10 - AYLİN ARIKAN - ZONGULDAK
11 - FATMANUR AŞÇI - BİLECİK
12 - RABİA BİLEŞİKÇİ - DİYARBAKIR
13 - HURİ GÖKÇE GÖĞEBAKAN – ÇANAKKALE (AVRUPA ŞAMPİYONASI KOTALI SPORCU)

41 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - İDİL ZAFER - TEKİRDAĞ
2 - HAYRUNNİSA İZMİR - SİİRT
3 - AYÇE YÜKSEL - ANKARA
4 - NAZLI ŞAKAR - SAMSUN
5 - AYŞENUR KONAKÇI - ANKARA
6 - ZEYNEP İNCE - KIRKLARELİ
7 - ZÜMRÜT ÇERÇİALİOĞLU - KASTAMONU
8 - DUYGU ŞAKAR - SAMSUN
9 - ŞEVVAL BAYRAK - ZONGULDAK
10 - ŞENAY AKGÜN - MALATYA
11 - ZEHRA ALTUN - İSTANBUL (AVRUPA ŞAMPİYONASI KOTALI SPORCU)

44 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - TUĞÇE CANKURT - ANKARA - DİREKT

YAVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - ŞEFİKA ÇAKAL - KIRKLARELİ
2 - EDANUR ÇELİK - SAMSUN
3 - H. NESLİHAN KILINÇ - MALATYA
4 - MERVE GÜL ÖZLÜ - KAYSERİ
5 - İREM TANER - ANKARA
6 - ELİF ILGIN ÖZTABAK - ANKARA
7 - CEYDA ŞAFFAK - BURSA
8 - ELİF SILA KARATAŞ - KASTAMONU
9 - ŞEVVAL ÇAKAL - KIRKLARELİ
10 - ELÇİN İLİK - ZONGULDAK
11 - ALEYNA OFLAR - ORDU

47 KG

DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - IŞIL ZAFER - TEKİRDAĞ - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - ESMA NUR ERSOY - ANKARA
2 - FATIMA ZEHRA KILINÇ - İSTANBUL
3 - ŞENİZCAN ARAS - MERSİN
4 - NİSA NUR ORAL - KOCAELİ
5 - ÖZGE ÖZBEY - MERSİN
6 - ZEHRA TÜRKOĞLU - NEVŞEHİR
7 - AYLİN ŞEN - SAMSUN
8 - CANSU ZIBA - KIRŞEHİR
9 - ELİF BEGÜM ÜLKER - KONYA
10 - DUYGU KASIRGA - KIRKLARELİ

51 KG


DÜNYA ŞAMPİYONASI

1 - DİLARA KARTAL - ESKİŞEHİR - DİREKT

AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - BEYZANUR MALKOÇ - DÜZCE
2 - N. İLAYDA BAYRAKTAR - ANKARA
3 - AYŞENUR ÇELİK - MALATYA
4 - İLAYDA ŞEN - İSTANBUL
5 - MELİKE KOÇ - KAYSERİ
6 - EMİNE YALNIZ - YOZGAT
7 - ZEYNEP ORAL - KOCAELİ
8 - NAZAR UZUN - İSTANBUL
9 - AYŞE ŞULE BAŞKIR - ANKARA
10 - ZEHRA ARI - BİLECİK

55 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - AYŞE SILA KIRCAOĞLU - KASTAMONU
2 - RABİA KAYA - MALATYA
3 - ŞEYMA GÜNGÖR - İSTANBUL
4 - KEVSER İLİKÇİOĞLU - G.ANTEP
5 - SILA ECE EROL - TEKİRDAĞ
6 - REYHAN AYAZ - GİRESUN
7 - ZEYNEP ŞEYMA TURHAN - ESKİŞEHİR
8 - MİNE KILIÇ - G.ANTEP
9 - CANSU ÖRENLİOĞLU - ANKARA
10 - SELMA AKGÜN - İZMİR
11 - CEYDA AKAGÜNDÜZ - İZMİR (AVRUPA ŞAMPİYONASI KOTALI SPORCU)

59 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - HURİYE NUR ERGİN - İSTANBUL
2 - HÜLYA BULUT - KAYSERİ
3 - SILANUR GENÇER - ESKİŞEHİR
4 - BUSE EŞİT - ADANA
5 - HİLAL MERYEM YAĞCI - ARTVİN
6 - İLAYDA ÇEVİK - İZMİR
7 - HACER ÇİFTÇİ - ANKARA
8 - NAZLICAN ÖZCİHAN - ARTVİN
9 - ROJİN CUMCU - TRABZON
10 - CEREN HATIL - OSMANİYE

+59 KG

HEM DÜNYA, HEM DE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇME LİSTESİ

1 - BENGÜSU YILMAZ - SAMSUN
2 - EKİN SU ÖNER - ANKARA
3 - CEREN TUNA - BİLECİK
4 - AYŞE EYLÜL BAYGÜN - YALOVA
5 - BEFİN KARDEŞOĞLU - DİYARBAKIR
6 - CEREN GAZİ - MANİSA
7 - MELEK KILIÇ - ANKARA
8 - ZEHRA GÜNDÜZ - G.ANTEP
9 - ELİFSU TAHTA - ANKARA
9 - AYSEL NUR SAĞLIK - ANKARA (AVRUPA ŞAMPİYONASI KOTALI SPORCU)

 


 Görüntülenme Sayısı
14826
Haberi Yazdır











Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.8bin
Takipçi
3.7bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+