Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda Devir Teslim
Yayınlanma Tarihi : 20.07.2017 - 14:55:56
Akif Çağatay Kılıç, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini Osman Aşkın Bak'a devretti. Devir teslim törenine katılan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı kutladı.

Bakanlar Kurulunda yapılan değişikle Gençlik ve Spor Bakanlığı görevine getirilen Osman Aşkın Bak, görevini Akif Çağatay Kılıç'tan devraldı. Devir teslim töreninde konuşma yapan Akif Çağatay Kılıç, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım'ın tensipleriyle almış olduğum görevi en iyi şekilde yapmış olmanın inancıyla; değerli dava arkadaşım, kardeşim ve uzun yıllardır tanıdığım, çok güzel anılarımızın olduğu değerli dostum AK Parti Milletvekili Osman Aşkın Bak'a görevi devretmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyim. Göreve geldiğim zaman bir temennide bulunmuştum. Demiştim ki, 'Bir AK Parti milletvekillinden devralıyorum, Rabbim bana da bir AK Parti milletvekiline devretmeyi nasip etsin.' Rabbim dualarımızı kabul etti" diye konuştu.

BAKAN AŞKIN BAK: “YÜKÜMÜZ AĞIR, DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ise Akif Çağatay Kılıç'ı çok uzun yıllardan beri tanıdığını dile getirerek, "Kendisi benim çok yakın bir dostumdur. Yaptığın hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığı sporcu ve yönetici olarak benim yıllardır içinde bulunduğum bir bakanlık" açıklamasını yaptı.

Konuşmasında gençlerin önemine dikkat çeken Osman Aşkın Bak, "Gençlerimiz 15 Temmuz'da bu ülkeyi çok sevdiklerini gösterdi. Gençliğimize güveniyoruz. Gençliğimiz bizim geleceğimiz. Onlara inanıyoruz. Bu ülkeyi çok daha iyi noktalara taşıyacaklar. Bizim görevimiz de onlara ağabeylik yapmak, yol göstermek. Bu süreçte hepimizin desteğini bekliyorum. Yükümüz, sorumluluğumuz ağır ancak bunu başaracak bilgiye, yeteneğe sahibiz ama sizin desteğinize ihtiyacımız var. Bu görevi bize layık gören Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza çok teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın temennisine ben de katılıyorum. İnşallah Rabbim bana da bu bakanlığı bir başka AK Partiliye, bir dava ve yol arkadaşıma devretmeyi nasip eder. Rabbim yolumuzu açık etsin. Yükümüz ağır yola devam, durmak yok" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Partili milletvekilleri ve Osman Aşkın Bak'ın ailesi katıldı. Törende Akif Çağatay Kılıç ve Osman Aşkın Bak birbirlerine çiçek takdim etti.

BAŞKAN ŞAHİN TEBRİK ETTİ

Devir teslim törenine katılan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı kutladı. Akif Çağatay Kılıç’a Türk sporu ve gençliği için yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Başkan Şahin, Bakan Aşkın Bak’a görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Şahin, “Sporun içinden gelen, federasyon başkanlığı yapmış ve Türk sporunu yakından tanıyan Sayın Osman Aşkın Bak’ın liderliğinde sporumuzun hedeflerine daha hızlı bir şekilde ilerleyeceğine inancımız tamdır.” İfadelerini kullandı.

 Görüntülenme Sayısı
1664
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+