Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Bakan Osman Aşkın Bak Türkiye Şampiyonasını Takip Etti
Yayınlanma Tarihi : 14.08.2017 - 15:16:15
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Antalya’da düzenlenen Taekwondo Minikler Türkiye Şampiyonası’nı yerinde takip etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Antalya’da düzenlenen Taekwondo Minikler Türkiye Şampiyonası’nı yerinde takip etti. Sporcularla yakından ilgilenen Bakan Bak, burada yaptığı konuşmada, “Geleceğin Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonları bu salonlardan çıkacak. Şampiyonaya katılan sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Antalya'da 72 farklı şehirden yaklaşık 2400 sporcunun katıldığı Taekwondo Minikler Türkiye Şampiyonası'nı yerinde takip etti.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin karşıladığı Bakan Osman Aşkın Bak’a taekwondo camiası büyük ilgi gösterdi. Bakan Osman Aşkın Bak’a ziyareti sırasında Gençlik Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ile Kredi ve Yurtlar Antalya İl Müdürü Sabri Ak da eşlik etti.

Sporcularla tek tek ilgilenen Bakan Bak, şampiyonaya katılan gençlere önemli mesajlar verdi. Bu şampiyonaların önemini anlatan Bakan Bak "Geleceğin Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonları bu salonlardan çıkacak. Bakın Dünya şampiyonu taekwondocumuz Zeliha Ağrıs aramızda. Sizlerin de şampiyon sporcular olabilmeniz için desteklerimize kesintisiz devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Taekwondo Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılan sporcularla yakından ilgilenen Bakan Bak konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Şampiyonaya katılan hakemlerimize, antrenörlerimize ve sporcu kardeşlerimize başarılar diliyor, onlara destek olup spora yönlendiren kıymetli ailelerine yürekten teşekkür ediyorum."

Bakan Osman Aşkın Bak sporcularla tek tek fotograf çektirdikten sonra, Antalya Spor Salonu'nda bulunan antrenman alanlarını inceledi.

 Görüntülenme Sayısı
1603
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+