Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Önemli Duyuru - Grup Müsabakaları
Yayınlanma Tarihi : 25.08.2017 - 16:29:23
Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programı içerisinde yapılacak Büyükler ve Gençler Türkiye şampiyonasına yönelik 2017 yılı içerisinde aşağıda programı belirtilen grup müsabakaları organize edilecektir.

A) Grup müsabakaları :

a) Büyükler ve Gençler Kategorilerinde yapılacak Doğu ve Batı Grup müsabakalarına katılacak illerimizde herhangi bir kontenjan sınırlaması yoktur.

b) Ankara, İstanbul ve İzmir İllerimiz Büyükler ve Gençler Kategorilerinde grup müsabakalarına girmeyecekler, bu illerimiz kendi bünyelerinde seçme müsabakaları yaparak her sıklette en fazla 4 sporcu ile Türkiye Şampiyonalarına katılacaklardır.

c) Federasyonca kendilerine verilen kontenjanı tespit edebilmek amacıyla İl Müdürlüklerince ilgili faaliyetler için İl Seçmeleri yapılacaktır. Seçme yapmadan liste hazırlayan il ile ilgili herhangi bir tespit veya yarışmanın yapılmadığını kanıtlayan bir şikayet olması durumunda sorumluluk İl Temsilcisine ait olacak ve gerekli yasal işlem yapılacaktır.

İllerde yapılacak seçme müsabakaları ile ilgili tüm sorumluluk il temsilcilerine ait olacaktır.

d)  Büyükler ve Gençler Doğu Grubuna katılacak iller: Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ardahan, Artvin, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, G.Antep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Hakkari, Iğdır, K.Maraş, Kars, Kayseri, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Osmaniye, Rize, Siirt, Sinop, Sivas, Ş.Urfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van.

e) Büyükler ve Gençler Batı Grubuna katılacak iller: Afyon, Aydın, Aksaray, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, Mersin, Karaman, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Yozgat, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak.

B)  Büyükler ve Gençler Türkiye Şampiyonaları :

a) Büyükler ve Gençler Kategorilerinde yapılacak Doğu ve Batı Gruplar müsabakalarında sıkletlerinde ilk oniki dereceye giren sporcular,

b) Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapılacak seçme müsabakalarında sıkletlerinde ilk dört dereceye giren sporcular,

c) Federasyonumuz 2016-2017 yılları faaliyet programında yer alan Avrupa ve Dünya şampiyonalarına katılan ve yaşları tutan Milli Sporcularımız Büyükler ve Gençler Türkiye Şampiyonalarına direkt katılabileceklerdir.

d) Silahlı Kuvvetler mensupları, Polis Akademisi ve Koleji (İl Emniyet Müd.spor Kulübleri hariç) il seçmeleri veya Grup Müsabakalarına girmeden resmi yazılarıyla  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri listelerine isimlerini yazdırmak suretiyle doğrudan Türkiye Şampiyonalarına sadece 1 takımla katılabileceklerdir.

C) Yaş gurubu ve kuşak derecesi  
 

a)     Büyük Erkek ve Bayanlar : En az Kırmızı Siyah (1.Gıp) ve daha üst kuşağa sahip 2001  ve daha aşağı doğum tarihli sporcular

b)     Genç Erkek ve Bayanlar : En az Kırmızı Siyah (1.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip  2001 – 2002 ve 2003 doğum tarihli sporcular

Müsabakalar Ekim ve Kasım 2017 aylarında yapılacak olup;  yer ve tarihleri duyurulacaktır.  Görüntülenme Sayısı
8551
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.5bin
Beğeni
34.6bin
Takipçi
4.1 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+