Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Olimpik Sıkletler Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmesi
Yayınlanma Tarihi : 15.09.2017 - 17:29:45
Türkiye Taekwondo Federasyonu, Olimpik Sıkletler Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Seçme Tarihi : 29 - 30 Eylül 2017
Seçme ve Tartı Yeri :
Konya - 100. Yıl Spor Salonu

Müsabaka Programı :

28 Eylül 2017, Perşembe :

- Saat 16.00 - 18.00 arası erkekler müsabakalarının tartıları

29 Eylül 2017, Cuma - 1. Gün :

- Erkekler seçme müsabakaları ve saat 16.00 - 18.00 arası bayanlar müsabakalarının tartıları.

30 Eylül 2017, Cumartesi - 2. Gün :
- Bayanlar seçme müsabakaları.

Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde seçme listelerinde ve seçme müsabakalarının kurallarda değişiklikler yapabilir.

Teknik Kurul seçme müsabakalarını kazanan sporcuların kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre tekrar seçme müsabakası yapabilir veya milli takım listesinde değişikliğe gidebilir.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

ERKEKLER

58 KG

ATAKAN ÇAMURLU
ALPTEKİN ŞENGÜL
MUSTAFA KUBİLAY ERGÜL
BERKAY ÇETİN
FUATCAN ALDEMİR
AKIN ŞİŞİK
HARUN TARHAN
DENİZ DAĞDELEN
ÖMER ÖZEREN
YUSUF ATASOYU
ALPEREN ALPARSLAN AKARCA
CEMAL YILMAZ
NEJAT OĞUZHAN TUNA
BURAK AŞIK
MERTCAN DOLMACI
RAMAZAN İSHAK TÜRKASAYAR
MUHAMMED KAN
HASAN KAN
GÖRKEM KORKMAZ KILIÇ
CİHAT ÇAKMAK
TOLGA İSLAMOĞLU
UMUT ALTUN
CEMİL ULUYILMAZ

68 KG

MÜCAHİT ALTUN
ENES MADAK
MAHMUT CAN KARAMAN
ABDURRAHMAN KARABEL
MUSTAFA ASLAN
ENES KALAYCI
SEZGİN TOSUN
HAKAN KAVURAT
FERHAT CAN KAVURAT
BURAKHAN AYDEMİR
MERT ÇİÇEK
YAVUZHAN URGAÇ
ERBİL SERDAR YILMAZ
YUNUS EMRE SAYAN
MEHMET KANİ POLAT
KENAN KÖSEOĞLU
ONUR TAVŞAN
MUHAMMET MUSTAFA BAĞLAR
BARIŞ DAĞ
SAMET ERKOVAN
BURAK NAS
KUTAY ÇEKEM
UMUT BİLDİK
MURAT BASUMLI
FURKAN ÇAKIR
AHMET HAKAN TUNA
GÖRKEM SEZER
UMUT BEGEÇ
ORHAN GAZİ GÜLER

80 KG

MUHAMMED TALHA AYDOĞAN
BURAK OZAN KARACA
NURULLAH CANKURTARAN
HASAN CAN TEMİZKAN
ŞÜKRÜ DOĞAN
İLKER DERE
HASAN CAN LAZOĞLU
MUHAMMED EMİN TEKE
İSMET BEGEÇ
ŞAHİN ÇELEBİ
MUSTAFA KILINÇ
ORKUN ATEŞLİ
BURAK DEMİR
SERGEN CURABAZ
GÖKHAN COŞAR
SAMED MUHAMMED DUYGULU
EFE GÖRKEM OT
TUNA AKSU
OKAN ŞİMŞEK
AHMET ANIL AFACAN
ONUR ÇALIK
OĞUZHAN KARSLI
MUHAMMET EMİN YILDIZ
FERHAT MUHAMMED SAROĞLU
ŞEVKET BAHADIR KANBEK
EMİN MELİH AYDOĞDU
HÜSEYİN EMRE AY

+80 KG

MELİKŞAH BELEN
BATUHAN ŞİMŞEK
TALHA BAYRAM
MUHAMMET RECEP ÇETİNKAYA
TOLUNAY KARA
YILMAZ TUNA
METEHAN GÖKTEPE
KAAN KILIÇ
ENSAR UĞUZ
FURKAN YALÇIN
SABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ
MUHAMMED EMİN AÇIKGÖZ
CAN SÜZER
OKAY DÜZTEPE
SABİT VAROL
OSMAN UĞUR KOÇAK
BAYANLAR

49 KG

HAVVA NUR ÇOBAN
AYBÜKE ASİLHAN
İREM ALBAYRAK
ŞÜHEDA NUR GÜLER
AYŞEGÜL KELEŞ
FİLİZ ÖGEL
ESRA GÜL
NİHAL SATILMIŞ
BURCU ÖZKAN
İREM BEKDAŞ
YAĞMUR KORKUT
KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR
MERVE DİNÇEL
RABİA ARDIÇ
FATMA SARIDOĞAN
SÜMEYYE İLOĞLU
TUĞÇE AVCI
GİZEM OKATAR
BÜŞRA ALSAÇ
ŞEVVAL DURUL
AYŞE NUR DİNÇ
İPEK ÇİDEM
MERVE YAZICI
FATMA KELEŞ

57 KG

TUĞBA YILMAZ
TUĞBA AYVA
DURDANE ALTUNEL
ECE ARIK
SEZEN ŞEVİK
FERDA SOYKAN
MAKBULE NUR KORUCU
YAĞMUR BANDA
SEDANUR YUMRUÇALI
GÜLSÜM GÜLTEKİN
ŞEYMA SATILMIŞ
CEYDA GÜNEŞ
MİHRİMAH SARIKAYA
SİMAY TORUN

67 KG

TUĞBA TORLAK
ŞERİFE AYTÜRK
KEVSER MEVA AKIN
YAĞMUR NAK
MELİSA MIZRAK
SERPİL SOY
SİMGE ERENSAYIN
KÜBRA KIYI
NUR DEMİR

+67 KG

AYŞE SENA AYTÜRK
AYFER MENEKŞE
MERVENUR EVCİ
ESRA AKBULAK
ESRA ZEREN
AYŞE ASMA
NECLA SUDE ÖZMEN
TUĞÇE YEŞİLÇİMEN
BİLGEHAN ÇELİK
NAFİA KUŞ
ZEYNEP TAŞCI



 Görüntülenme Sayısı
10899
Haberi Yazdır











Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.4bin
Takipçi
3.6bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+