Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 İstişare Toplantısı Konya'da Yapıldı
Yayınlanma Tarihi : 29.09.2017 - 11:44:17
Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun teknik kurul üyeleri ve taekwondo il temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği istişare toplantısı 27-28 Eylül 2017 tarihleri arasında Konya'da yapıldı.

BÜTÜN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

İstişare Toplantısı'nda Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun teknik kurul üyeleri ve il temsilcileri taekwondoya ek değer katacak fikirlerini, yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini paylaştılar. Bu paylaşımların yanı sıra yapılan sunum ve konuşmalarla da desteklenen toplantılarda ortak paydada buluşulan fikirler ve çözümler üretildi.

İstişare toplantısına Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan, Konya Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi Ömer Azküçük, Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Taekwondo Federasyonu Genel Sekreteri Emine Darıcı, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz katılım gösterdi ve kısa birer konuşma yaptı.

Toplantılarda ayrıca; Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin eski dekanı, Gençlik Spor Bakanlığı Sporun Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesi Kurulu Üyesi Prof. Dr. Zakir Avşar etkili iletişim teknikleri ve iletişimin önemi ile tanıtım ve diyalog temelli bir sunum yaptı.

Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, taekwondo camiasının hedeflerine ulaşması için yapılan çalışmalar, geliştirilen vizyon ve gerek geliştirilmiş, gerek geliştirilecek projelerle ilgili yol haritasını sunarken, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak başarının tüm paydaşların başarısı olduğunun altını çizdi. Bu hedeflere yürürken ekip ruhu içinde birlikte karar verilip atılan adımlarla daha güçlü olunacağını söyleyen Şahin, sürdürülebilir, yenilenebilir, teknolojik gelişmeleri takip ve istifade eden, daha çok kişiye temas edebilen, milli ve manevi değerlerine bağlı, ahlaki ve insani değerlere saygılı, dünyada her zaman ilk beş içerisinde olan milli takımları oluşturmak hedeflerini dile getirdi.  

Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı Dr. Oktay Duymaz kısa ve uzun vadeli hedefler, misyon ve vizyon ile federasyonun plan ve programları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Taekwondo Federasyonu Dış İlişkiler Koordinatörü Ali Sağırkaya Dünya ve Avrupa Taekwondo Federasyonlarıyla eş zamanlı üretilen program ve planlarla ilgili katılımcılara bilgilendirmede bulunurken, yenilenen müsabaka kayıt ve işleyiş sistemi ile ilgili detaylı bilgiler vererek soruları yanıtladı.

Daha sonra söz alan Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin milli takımın oluşturulma kriterleri, altyapı planlamaları, rekabetin artırılması ve başarılı sporcuların değerlendirilmesi ve yurtdışı maç trafiği, taktikler ve edinilen başarılarla ilgili bilgi vererek soruları cevapladı.

Gün boyu devam eden toplantıların ikinci gününde verilen arada aynı tarihlerde yine Konya'da yapılan Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme müsabakalarının yarı final ve final seansları izlendi.

Seçme müsabakalarının ardından Mevlana Hazretleri'ni ve şehitliği ziyaret eden katılımcılar daha sonra Selçuklu ilçesi sınırlarında bulunan Sille Antik Kenti'ni gezdiler. Burada verilen çay molasının ardından toplantıların yapıldığı otele dönüldü.

Akşam seansında yapılan yuvarlak masa toplantıları ile devam eden istişareler, Taekwondo Federayonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin'in il temsilcileri ve teknik kurul üyelerine sertifika takdimi töreni ile sona erdi.

 Görüntülenme Sayısı
3280
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+