Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Avrupa Kulüpler Şampiyonası İstanbul’da
Yayınlanma Tarihi : 02.11.2017 - 17:15:58
Türkiye, 2018 Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası’na evsahipliği yapacak.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Avrupa Taekwondo Birliği (WTE) Başkanı Sakis Pragalos’u Atina’da bulunan ofisinde ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette, 2018 Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası’na İstanbul’u evsahipliği yapması kararı alındı. 2018 Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası, 06-09 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.

WTE Başkanı Sakis Pragalos, Türkiye’nin bundan önce çok başarılı organizasyonlara imza attığını ve bu konuda büyük bir tecrübeye sahip olduğunu ifade etti. Pragalos, Türkiye’nin bu önemli şampiyonanın altından da başarıyla kalkacağına inandığını belirtti. Başkan Şahin ise, 2018 Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası’nın, yine Şubat ayında düzenlenmesi planlanan 5. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nın hemen öncesinde gerçekleştirileceğini ifade ederek, sporculara 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları yolunda önemli puanlar kazanma imkanı sunduklarını vurguladı.

Başkan Şahin ve beraberindeki heyet,  ziyaretten sonra Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası’nın yapılacağı Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nin Larnaka şehrine geçti ve burada WTE Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıya WTE Asbaşkanı Metin Şahin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Oktay Duymaz ve Ali Sağırkaya da katıldı.

Toplantının ana maddesi başta Büyükler Avrupa Taekwondo Şampiyonası olmak üzere 2018 yılında yapılacak Avrupa şampiyonaları oldu. 2018 Büyükler Avrupa Taekwondo Şampiyonası’na Mayıs ayında Rusya’nın Kazan şehri evsahipliği yapacak. Toplantıda ayrıca Para-Taekwondo’nun Avrupa’da gelişimi masaya yatırılırken, Poomsae’nin yaygınlaştırılması için çalışmalar yapılmasına karar verildi. Görüntülenme Sayısı
5329
Haberi Yazdır
Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+