Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Önemli Duyuru - WTE Başkanlık Kupası
Yayınlanma Tarihi : 02.03.2018 - 15:57:38
Türkiye Taekwondo Federasyonu, 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Yunanistan'ın Atina şehrinde düzenlenecek WTE Başkanlık Kupası'na kendi imkanlarıyla katılacak sporcular için bir duyuru yayınladı.

WTE Başkanlık Kupasına kendi imkanlarıyla katılacak sporcular, sağlık raporu alarak ve bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden katılım taleplerini içeren resmi yazı ve dilekçe ile Federasyonumuza başvurmaları gerekmektedir.

Bunun için;

1- WTE Başkanlık Kupasına kendi imkanlarıyla katılacak sporcuların, Federasyonumuz internet sitesinde yer alan Sporcu Muayene Formunda yer alan tüm bölümlerde kontrollerini yaptırıp, formu doldurup, turnuvaya katılmak istediklerine dair dilekçelerini bulundukları il müdürlüklerine vererek, üst yazı ile Federasyonumuza 02 Nisan 2018 tarihine kadar kargo yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.

2- Turnuvaya katılım talebini içeren dilekçe. (18 Yaşından küçük sporcuların velisi tarafından imzalanmalıdır.)

* Belirtilen belgeler elimize ulaştıktan ve kontrol edildikten sonra sporcunun bağlı bulunduğu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne cevap yazısı gönderilecektir.

* 15 Nisan 2016 tarihinden sonra Milli Takımımızda yer alan ve sağlık raporu alan sporcuların ayrıca sağlık raporu almasına gerek yoktur. (Sporcun hangi organizasyonda sağlık raporu aldığını dilekçesinde belirtmelidir)

* Birden fazla sporcu ile katılacak kafileler, evraklarını tek tek değil toplu bir şekilde Federasyonumuza ulaştırmalıdır. Görüntülenme Sayısı
3726
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42