Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Hakem Kursu Sonuçları - Malatya
Yayınlanma Tarihi : 13.04.2018 - 10:28:25
29 Mart - 1 Nisan 2018 tarihleri arasında Malatya ilinde yapılan Aday Hakem Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin tescilleri Merkez Hakem Kurulu'nun 2 Nisan 2018 tarih ve 9 sayılı kararıyla onaylanarak açıklandı.

1 - HASAN BOZKUŞ - ADANA
2 - MUSTAFA AĞAR - ADANA
3 - HALİL ARSLAN - ADIYAMAN
4 - EBRU PEKGÖZ - ANKARA
5 - KÜBRA ÜNLÜ - ANKARA
6 - SÜMEYYE KORKMAZ - ANKARA
7 - ŞEBNEM GÖZDE ERDOĞAN - ANTALYA
8 - İLHAMİ DEMİRTAŞ - AYDIN
9 - BİLAL BARAN - DİYARBAKIR
10 - LEYLA KAYA - ELAZIĞ
11 - MÜCAHİT SAĞIR - ELAZIĞ
12 - NURAY EROL - ESKİŞEHİR
13 - HURİ TÜRKMEN - GAZİANTEP
14 - ERDİ ÖZTÜRK - GİRESUN
15 - ABDULKADİR GÜL - İSTANBUL
16 - ABDULKERİM GÜL - İSTANBUL
17 - AYTÜL SOYDAŞ - İSTANBUL
18 - EMRE CEVAHİR - İSTANBUL
19 - MÜCAHİT SÖZAL - İSTANBUL
20 - NURAY AKGÜN - İSTANBUL
21 - YASİN DURAN - İSTANBUL
22 - ÖMER FATİH HİÇYILMAZ - K.MARAŞ
23 - OSMAN ŞAHİN - KONYA
24 - ÖMER LÜTFİ ŞAN - KONYA
25 - ABDULLAH MUAZ ŞENGÖNÜL - MALATYA
26 - ALİ BAYDUZ - MALATYA
27 - BAHAR YAVUZ - MALATYA
28 - BURAK YAVUZ - MALATYA
29 - ESME KÖKSAL - MALATYA
30 - ESRA ERTAN - MALATYA
31 - GÜLSÜM BİGÜNCAN - MALATYA
32 - HASAN BASRİ MENEKLİ - MALATYA
33 - HASAN ÖZER - MALATYA
34 - HEDİYE KARAASLAN - MALATYA
35 - MEHMET BERK - MALATYA
36 - MUHAMMED FURKAN HERDİLLİ - MALATYA
37 - MUHAMMET TALHA ŞENGÖNÜL - MALATYA
38 - MURAT ERDEM - MALATYA
39 - MUSTAFA YİLDİRİM - MALATYA
40 - NUR FAHRİYE ERBEY - MALATYA
41 - ÖMER SERDAR DİNÇ - MALATYA
42 - SELDA KADIOĞLU - MALATYA
43 - TALHA TURGUT ALPAY - MALATYA
44 - VOLKAN TOLGUN - MALATYA
45 - NURHDAN ATAR - SAMSUN
46 - MÜSLÜM KAYAN - Ş.URFA
47 - KURTULUŞ YÜCER - TOKAT
48 - TALHA CAN YURTKAN - TOKAT
49 - YAĞIZ KUZGUN - VAN



 Görüntülenme Sayısı
1678
Haberi Yazdır














Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+