Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Ankara'da İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 23.05.2018 - 12:36:16
Taekwondo camiası, Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun Ankara'da düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

BÜTÜN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Green Park Otel'de verilen iftar yemeğine Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Daire Başkanı Ömer Kalkan, Ürdün Büyükelçisi Amjad Almasri, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, ASKİ Spor Kulübü Başkanı Mehmet Genç ile;

Ankara, Sakarya, Bilecik, Eskişehir, Nevşehir, Kırşehir, Kayseri, Konya, Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Kocaeli, Düzce, Karabük, Karaman, Zonguldak, Niğde, Bursa, Yozgat, Kastamonu, Kırıkkale, Bartın, Çankırı, Isparta, Çorum ve Aksaray illerinden antrenör, hakem ve sporcular ile çok sayıda davetli katıldı.

Metin Şahin, yaptığı konuşmada, Avrupa Taekwondo Şampiyonası'nda milli takımın 3 altın, 4 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak önemli bir başarı elde ettiğini söyledi.

Takım halinde birici olan kadın taekwondoculara alkış isteyen Şahin, "Çok güzel başarılar elde ediyoruz. Başarılarımızı devam ettireceğiz. Başarımıza engel olmaya çalışanlara da gülüp geçeceğiz. Küçük insanlar dedikoduyla uğraşır. Orta ölçekli insanlar olayları konuşur. Büyük insanlar ise projeleri, başarıyı konuşur. Bunu unutmayın." diye konuştu.

Federasyonun misyonundan bahseden Şahin, "Birinci vazifemiz, ülkemizi temsil etmek, yurt içinde, dışında madalya almak, bayrağımızı göndere çektirmek. Bununla beraber, en önemli vazifelerimizden birisi de iyi vatandaş yetiştirmek. İyi vatandaş nasıl yetiştirilir? Etkileşim ve örnek olmakla. Seminerlerde antrenörlerimize gençlerle konuşun diyoruz. Siz güçlü olabilirsiniz, bileğiniz, ayağınız güçlü olabilir ama ruhunuz güçlü olmazsa bir gün bitersiniz. Biz bedenimizi ve ruhumuzu güçlendirerek bu şampiyonalarda şampiyon oluyoruz." ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin, şunları kaydetti:

"Kutsal günler kırgınlıkların, sıkıntıların giderildiği, kardeşliğin, hoşgörünün, sevginin, barışın bir araya getirildiği zamanlardır. Bizim Türk milleti olarak kavgaya, sıkıntıya zamanız yok. Biz yönetiriz. Biz asırlar boyudur hükmederiz, yardım ederiz, hizmet ederiz. Biz dedikodu yapmayız, olayları konuşmayız. Biz projeleri yaparız, devletler kurarız, devletleri kurtarırız. Bunu ben söylemiyorum, tarihimiz söylüyor. Birinci planda sadece madalya alan insan değil... Ben bir eğitimciyim. İçinizden gelen bir insanım. Bu gençlik için ne yapmamız lazım? Eğitimin sadece okulda değil, sokakta, spor salonunda her yerde verilmesi gerekiyor."

Ayrıca yemekte 8. Dan taekwondocu olan Ürdün Büyükelçisi Amjad Almasri Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin'e bir plaket takdiminde bulundu. Görüntülenme Sayısı
1416
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+