Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Mersin'de İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 30.05.2018 - 10:22:22
Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun geleneksel iftar yemeklerinin dördüncüsü Mersin'de düzenledi.
BÜTÜN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Taekwondo Federasyonu Geleneksel İftar yemeğine Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, Spor Şube Müdürü Vedat Akyar, Federasyon yönetim kurulu, merkez hakem kurulu üyeleri, teknik kurul üyeleri, Mersin İl Temsilcisi Ercan Aldemir, Adana, Antalya, Konya, Karaman, Niğde, Nevşehir, Gaziantep, Kilis, Hatay, İskenderun, Osmaniye, Ankara, Kayseri ve Kahramanmaraş İl Temsilcileri, antrenörler, hakemler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş yaptıkları konuşmalarda, Taekwondo camiasını böyle birlik ve beraberlik içinde gördüklerinden dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, uluslararası arenadan beklentilerini de aktardı.

Başkan Şahin, Türkiye Taekwondo Federasyonu Geleneksel İftar yemeğine gelen katılımcılara teşekkürlerini iletirken, başarı temennileriyle konuşmasını tamamladı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Geleneksel İftar yemeği, katılımcıların Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve beraberindekilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından son buldu.

 Görüntülenme Sayısı
1110
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42