Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Başkan'dan Para-Taekwondoculara Ziyaret
Yayınlanma Tarihi : 01.06.2018 - 23:03:12
Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Avrupa Şampiyonasına hazırlanan Para-Taekwondo Milli Takımını ziyaret ederek başarılar diledi.

Başkan Şahin, Federasyon Başkan Vekili Oktay Duymaz ve Genel Sekreteri Emine Darıcı ile birlikte, Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde 10 Haziran’da düzenlenecek Avrupa Para-Taekwondo Şampiyonasına hazırlanan milli takımı ziyaret etti. Ankara Eryaman TOHM’da gerçekleştirilen ziyarette Başkan Şahin, milli takım antrenörlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sporcularla tek tek ilgilenen Başkan Şahin, milli takım kafilesine baklava ikram etti.

Başkan Şahin, sporculara Bulgaristan’da Türkiye’yi temsil edeceklerini unutmamalarını ve kendilerine sonuna kadar güvendiklerini söyledi.

Şahin, ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Para-taekwondo’da dünyanın önde gelen ülkelerinden birisiyiz. Para-taekwondo 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’nda ilk kez yer alacak. Birçok ülke yeni yeni bu branşa ilgi gösterirken biz öncü ülkelerden olduk. Hem sosyal sorumluluk olarak hem de sportif açıdan engelli sporcularımıza büyük destek veriyoruz. Onlar da sağolsunlar verilen emeklerin karşılığını her zaman madalyalar kazanarak, kürsüden inmeyerek veriyorlar. Önümüzde Avrupa Şampiyonası var. Burada da zirvenin en önemli adaylarından birisiyiz. Bulgaristan’da ülkemizi temsil edecek sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek milli takım kafilesinde 17’si erkek 9’u bayan olmak üzere 26 sporcu bulunuyor. Milli takım kafilesi 8 Haziran sabahı Bulgaristan’a hareket edecek.

 Görüntülenme Sayısı
914
Haberi Yazdır
Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+