Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Siirt’te İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 05.06.2018 - 11:01:33
Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun geleneksel iftar yemeklerinin 5’ncisi Siirt’te düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ın programına katılması nedeniyle planlanan uçuşuna yetişemeyen Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin’in bulunamadığı iftar yemeğinde Başkan Vekili Oktay Duymaz, As Başkan Zekeriya Tutar, yönetim kurulu üyeleri Zülküf Türkoğlu, M. Kemal Bilim, Recep Temtek, Zafer Çoktan, Mustafa Öztürk ve Seyfullah Özdemir katılımcılarla bir araya geldi.

İftar öncesi federasyon yönetim kurulu üyeleri, Sancaklar Ortaokulunda düzenlenen taekwondo etkinliğine katıldı. Daha sonra bir otelde, Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi M. Kemal Bilim ve Siirt Taekwondo İl Temsilciliğince organize edilen programa, tekvando antrenörleri, sporcu ve aileleri, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Hüssam Olgaç ve Siirt İl Temsilcisi Zekeriya Altınkum katıldı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Türkiye Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Bilim Türkiye’nin taekwondoda geldiği noktayı anlattı. Siirt’te de taekwondoya son dönemde okullardan başlayarak spor salonlarında ilginin artığını aktaran Bilim, çocuk ve gençlerde bu alışkanlığı yaygınlaştırmak için daha fazla imkanlar sunulması gerektiğini, spora yönelen gençlerin diğer suçlara yönelmesinin önüne geçileceğini aktardı.

Türkiye Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oktay Duymaz ise Siirt’te tekvandoya yaptığı katkılardan dolayı İş adamı ve Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Bilim’e teşekkür etti.

Kur’an-ı Kerim okunmasıyla devam eden programda emekli din görevlisi Maksut Erden tarafından iftar duasının okunması ve fotoğraf çekilmesiyle sona erdi. Gecede Siirt ve çevre illerden gelen hakem, antrenör ve sporcularla il temsilcileri birlik ve beraberlik mesajları verdi. Görüntülenme Sayısı
982
Haberi Yazdır
Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+