Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Manisa'da İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 06.06.2018 - 14:09:29
Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun geleneksel iftar yemeklerinin 6’ncısı Manisa’da düzenlendi.
BÜTÜN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

İftar yemeğinde Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Galip Ziya Yalçınkaya ve Gökay Budak ile MHK Üyesi Prof.Dr. Fatih Çatıkkaş katılımcılarla bir araya geldi.

Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen ve Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Çanakkale, Balıkesir ile Uşak’tan katılımların sağlandığı iftar yemeğine AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ,  Manisa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Aydın  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, çok sayıda sivil toplum kuruluşu üyesi, bölge taekwondo il temsicileri, teknik kurul üyeleri, antrenör, hakem, kulüp yöneticileri, sporcular ve aileleri katıldı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, katkılarından dolayı Manisa İl Temsilciliğine teşekkür ederken, Türkiye’nin taekwondoda geldiği noktayı anlattı. Başkan Şahin, taekwondo camiasının çok büyük bir aile olduğunun altını çizerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

İftar programının ardından Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Federasyon Başkanı Metin Şahin ve davetlileri misafir etti. Görüntülenme Sayısı
989
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42