Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 İlişiksiz Belgesi Bedeli
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Yıldızlar Milli Takım Seçmesi
Yayınlanma Tarihi : 27.09.2018 - 16:26:50
İspanya’da düzenlenecek olan Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek sporcuların belli olacağı Yıldızlar Milli Takım Seçmesi Konya'da yapıldı.

Yıldız Erkekler

33 Kg


Berk Yumak - Kotalı
Yuşa Arif Kabaca - İstanbul - Direkt

37 Kg

Merdan Çalık - Direkt

41 Kg

Alperen Ayaz - Kotalı
Enes Malik Gökmen - Kotalı

Mert Dönmez - Ankara - Direkt

45 Kg

Yiğithan Kılıç - Ankara - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Alpaslan Erdik - Erzurum

49 Kg

Seçmeyi Kazanan:
Samet Yıldız - İstanbul

53 Kg

Oğuzhan Kılıçkaya - Ankara - Direkt

57 Kg

Ali Tuğra Çakıcı - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Yunus Bozan - Bilecik

61 Kg

Görkem Koca - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Ozan Toytoğlu - Tekirdağ

65 Kg

Batuhan Çelil Bostan - Kotalı
Bayram Ali Yılmaz - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Ahmet Vefa Bumin - Erzurum

+65 Kg

Taha Göktuğ Şahin - Kotalı
İbrahim Tunca - Kotalı
Mustafa Hulusi Onar - Kotalı
Efe Bozlak - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Muhammet Buğrahan Göker - Erzurum
Yıldız Bayanlar

29 Kg


Esma Nur Aydın - Kotalı
Nehir Geniş - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Nisa Nur Sarı - Kırklareli

33 Kg

Hasret Şahin - Samsun - Kotalı
Sudenaz Kaya - Tekirdağ - Kotalı
Zeynep Oral - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Hande Nur Dalcalı - Kırklareli

37 Kg

Aleyna Demir - Kotalı
Zeynepnur Sarıçiçek - Kotalı
Meryem Elif İyin - İzmir - Direkt

41 Kg

Gökçe Huru Göğebakan - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Beyza Karabulut - Ankara

44 Kg

Nisa İmamoğlu - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
İmran Bayartan - Mersin

47 Kg

Şefika Çakal - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Öykü Özbey - Mersin

51 Kg

Şevval Çakal - Kotalı
Özge Özbey - Mersin - Direkt

55 Kg

Işıl Zafer - Tekirdağ -  Kotalı
Havin Zehra Baltaş - Kotalı
Yağmur Ebru Erbaş - Kotalı

Ayşe Nur Çelik - Erzurum - Direkt

59 Kg

Feyzanur Akçay - Tekirdağ - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Şeyma Güngör - İstanbul

+59 Kg

Zehra Begüm Kavukçuoğlu - Kotalı
Yağmur Elif Akpolat - Kotalı
Sude Yaren Uzançavdar - Kotalı
Berfin Zilan Ateş - Kotalı

Seçmeyi Kazanan:
Ebrar Barlık - Ankara

 


 Görüntülenme Sayısı
21056
Haberi Yazdır
















Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+