Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Ümitler Milli Takım Seçmesi
Yayınlanma Tarihi : 28.09.2018 - 17:18:51
Kasım ayında Polonya’da düzenlenecek Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası'na katılacak Ümitler Milli Takımı için seçme müsabakaları Konya'da yapıldı.

Ümit Erkekler

54 Kg


Cihat Çakmak - İstanbul - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Enver Nazlı - Ankara

58 Kg

Seçmeyi Kazanan:
Alptekin Şengül - Kırklareli
Mehmet Can Kurt - Samsun

63 Kg

Emircan Turan - İstanbul - Direkt
Hakan Reçber - Direkt

68 Kg

Samet Erkovan - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Mehmet Kani Polat - Ankara

74 Kg

İsmet Begeç - İzmir - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Nuri Özel - İzmir

80 Kg

Sergen Curabaz - Direkt
Hasan Can Lazoğlu - Direkt

87 Kg

Seçmeyi Kazanan:
Şahin Çelebi - İzmir
Ömer Fırat Çelik - Ankara

+87 Kg

Emre Kutalmış Ateşli - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Mesut Zengin - İzmir
Ümit Bayanlar

46 Kg


Büşra Aksu - Nevşehir - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Seher Şen - İstanbul

49 Kg

Havva Nur Çoban - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Sinem Kalkan - Mersin

53 Kg

Zeliha Ağrıs - Direkt
Saliha Küçüksolak - Konya - Direkt

57 Kg

Tuğba Yılmaz - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Gülsüm Gültekin - Bilecik

62 Kg

Aleyna Yılmaz - İstanbul - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Sena Nur Ertürk - İstanbul

67 Kg

Simge Erensayın - İzmir - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Hatice Çiçek - Ankara

73 Kg

Huri Korkut - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Simge Özcan - İstanbul

+73 Kg

Esra Akbulak - İzmir Direkt

Seçmeyi Kazanan:
Yasemin Nur Yılmaz - İstanbul

25 29 Nisan 2018 tarihleri arasında Yunanistan’ın Atina kentinde yapılan  WTE Başkanlık Kupası ve 03-10 Haziran 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde yapılan 1. Multi Avrupa taekwondo oyunlarında Gençler kategorisinde yarışıp kota alan sporcular;

Görkem Polat - Kotalı
Tolga Çiçekgil - Kotalı
Server Balaban - Kotalı
Ozan Ersoy - Kotalı
Aleyna Bursa - Kotalı
Melih Yılmaz - Kotalı
Emine Nur Palaz - Kotalı
Tuba Donukara - Kotalı
Savaş Taştekin - Kotalı
Hüseyin Berat Demircioğlu - Kotalı
Berra Nur Çiftçi - Kotalı
Alaattin Küskü - Kotalı
Emre Altun - Kotalı
Kübra Aydın - Kotalı
Ruhat Akalın - Kotalı
Merve Dinçel - Kotalı
Nur Demir - Kotalı
Hüseyin Kartal - Kotalı
Ferhat Can Kavurat - Kotalı
Mehmet Oral - Kotalı
Vildan Kılıç - Kotalı
Muhammed Talha Şen - Kotalı
Zülal Altın - Kotalı
Kutay Çekem - Kotalı
Halit Faruk Acar - Kotalı
Gülse Polat - Kotalı
Yusuf Atasoyu - Kotalı
Mehmet Okan Dinçsoy - Kotalı
Arslan Demir - Kotalı
Aslı İrem Yılmaz - Kotalı
Hilal Kaya - Kotalı
Şüheda Nur Güler - Kotalı
Alper Tuna Alan - Kotalı
Beste Türkoğlu - Kotalı
Emine Göğebakan - Kotalı
Aynur yılmaz - Kotalı
AlperTuna Alan - Kotalı
Mahmutcan Karaman - Kotalı
Ferhat Muhammed Saroğlu - Kotalı
Dilara Arslan - Kotalı
Aleyna Akçay - Kotalı
Kübra Sağlam - Kotalı
Mertcan Dolmacı - Kotalı
Murat Basumlı - Kotalı
Ali Bıçakcı - Kotalı
Berkay Caner Özdemir - Kotalı
Nusret Romonova - Kotalı
Muhammed Emin Açıkgöz - Kotalı
Fevzi Arda Duru - Kotalı
Kemal Külük - Kotalı
Havva Nur Arslan - Kotalı
İkra Kayır - Kotalı
Barış Bıçakcı - Kotalı
Burak Erdem - Kotalı
Ahmed Muhammed Sert - Kotalı
Tuğçe Kader Esen - Kotalı
Alsu Deniz - Kotalı
Meryem Çakır - Kotalı
İklima Betül Karakuş - Kotalı
Seydi Vakkas Dağdelen - Kotalı
Sıla Ezgi Yağcı - Kotalı
Ömer Faruk Özcan - Kotalı

 


 Görüntülenme Sayısı
33706
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42