Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Ümitler Milli Takım Seçmesi
Yayınlanma Tarihi : 07.09.2018 - 16:38:51
Türkiye Taekwondo Federasyonu Ümitler Milli Takım Seçmesi ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Seçme Tarihi ve Yeri : 27 - 28 Eylül 2018 - Konya | Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu

Müsabaka Programı :

26 Eylül 2018, Çarşamba
- Ümit Erkekler Tartısı ( Saat: 16.00-18.00 arası )

27 Eylül 2018, Perşembe - Ümit Erkekler Seçme Müsabakaları, Ümit Bayanlar Tartısı ( Saat: 16.00-18.00 arası )

28 Eylül 2018, Cuma - Ümit Bayanlar Seçme Müsabakaları

Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde seçme listelerinde ve seçme müsabakalarının kurallarında değişiklikler yapabilir.

Teknik Kurul, seçme müsabakalarını kazanan sporcuların kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre tekrar seçme müsabakası yapabilir veya milli takım listesinde değişikliğe gidebilir.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

Ümit Erkekler

54 Kg


Cihat Çakmak - İstanbul - Direkt

Enver Nazlı - Ankara
Mustafa Kubilay Ergül - Çanakkale
Ömer Faruk Kardeş - İstanbul
Muhammet Sıddık Gacır - Erzurum
Burak Aşık - Ankara
Vedat Can İlbasan - İstanbul
Halil İbrahim Çapar - İstanbul
Fatih Öztürk - Yalova
İbrahim Türkay Akkuş
Mehmet Akif Arabacıoğlu - Erzurum
Mustafa Karsandı - Mersin
Emir Keleş - Ankara
Dicle Çil - Adana
Muhsin Uysal - Ankara
Kadir Yaldız - Konya
Emir Karabulut - İstanbul

58 Kg

Onur Meşe - İstanbul
Ahmet Küskü - İstanbul
Onur Nas - Samsun
Cemil Uluyılmaz - Ankara
Mehmet Can Kurt - Samsun
Alptekin Şengül - Kırklareli
Doğukan Çelik - Ankara
Seyfullah Enes Erkama - G.Antep
Furkan Alperen Menekşe - Malatya
Ahmet Talha İnan - Niğde
Aldülkadir Sağlam - Manisa
Barış Eşiyok - G.Antep
Fatih Ata Demirtaş
Selimcan Dağıstanlı
Emre Can Karateke
Mert Kavcı
Kemal Altunç
Nejat Oğuzhan Tuna

63 Kg

Emircan Turan - İstanbul - Direkt
Hakan Reçber - Direkt

68 Kg

Samet Erkovan - Ankara - Direkt

Mehmet Kani Polat - Ankara
Yavuzhan Urgaç - Ordu
Nesim Küskü - İstanbul
Muhammet Enes Güneş - İstanbul
Umut Altun - İstanbul
Oktay Ersöz - İstanbul
Hasan Buğra Eröz - Ankara
Mehmet Kaan Şenkuru - Kocaeli
Yunus Emre Mert - Osmaniye
Alican Özçelik - Mersin
Sezer Eğin - Ankara
Deniz Kurt - Ankara
Mehmet Can Aygün - Konya
Onur Talha Soykan - Kastamonu
Yusuf Kara - İstanbul
Cemal Yılmaz - Samsun
Harun Ayyıldız - Adana
Burak Çetinkaya - Konya
Serkan Güneş - Mersin
Ali Ertaş - Ankara
Özkan Başarır
Muhammet Enes Şahin
Timuçin Şaşmazettin

74 Kg

İsmet Begeç - İzmir - Direkt

Nuri Özel - İzmir
Ahmet Can Demir - İstanbul
Fikret Hakan Şenkuru - Kocaeli
Umut Can Kaynak - Denizli
Batuhan Demir - Mersin
Engin Can Emen - İzmir
Mert Çiçek - İstanbul
Abdullah Polat - Ankara
Doğuhan Öztürk

80 Kg

Sergen Curabaz - Direkt
Hasan Can Lazoğlu - Direkt

87 Kg

Şahin Çelebi - İzmir
Ahmet Anıl Afacan - İzmir
Abdurrahman Karabel - Denizli
Alperen Dalıcı - Elazığ
Ahmet Efe Sarıoğlu - Adana
Recep Tayyip Kılıç - Yozgat
Oktay Çetkin - Bingöl
Yiğit Küçükyılmaz - Kocaeli
Ramazan Enes Aksakal - Ankara
Enbiya Taha Biçer - Yozgat
Ferhat Gülkaya - İstanbul
İsmail Seymen Kazan - İzmir
Han Kadir Karadeniz - İstanbul
Muhammed Eren Ülgen - İstanbul
Furkan Fatih Kurt - Erzurum
Enes Sandal
Muhammet Doğukan Park
Hasan Furkan Yükçeken - Gaziantep
Ömer Fırat Çelik

+87 Kg

Emre Kutalmış Ateşli - Direkt

Mesut Zengin - İzmir
Mahir Emre Sakallıoğlu - Samsun
Serkan Çakır - Samsun
İbrahim Menekşe - Malatya
İsa Sinan Çelik - İstanbul
Ömer Serdar Dinç - Elazığ
Kenan Can Özbay - Ankara
Mert Arda Doğan - İstabul
Oğuzhan Geçer - Ordu
Cihat Satılmış - Hatay
Ali Ekrem Yılmaz - İstanbul
Ümit Bayanlar

46 Kg


Büşra Aksu - Nevşehir - Direkt

Seher Şen - İstanbul
Fatma Keleş - Ankara
Şerife Ilgız - Konya
Asya Elkit - Samnsun
Beyza Nur Güngör - İstanbul
Çağlanur Muzaç - İstanbul
Saliha Nur Satılmış - Çankırı
Edanur Koç - Ankara
Nilay Gürbüz - Tekirdağ
Elif Nur Çelik - Samsun
Şüheda Arslantürk - Zonguldak

49 Kg

Havva Nur Çoban - Ankara - Direkt

Sinem Kalkan - Mersin
Esranur Durak - Ankara
Ebru Erdemli - Mersin
Duygu Sarı - İstanbul
Berna Akbulut - Karaman
Zehra Abay - İstanbul
Kübra Ertuğrul - Mersin
Elif Nur Çelik - Samsun
Şüheda Arslantürk - Zonguldak
Tülay Döşüçukur - Gaziantep
Görkem Nur Bostancı

53 Kg

Zeliha Ağrıs - Direkt
Saliha Küçüksolak - Konya - Direkt

57 Kg

Tuğba Yılmaz - Ankara - Direkt

Melisa Nur Uysal - Konya
Hatice Kolçak - Düzce
Gülsüm Gültekin - Bilecik
Simay Torun - Konya
Ece Köse - Ankara
Nisa Nur Uysal - Konya
Hilal Şimşek - Karaman
Melike Önem - Çanakkale
Melike Yılmaz -
Elif Dinçer - Ankara
Emine Ünlü - İstanbul
İlayda Kardelen Çiftçi - Denizli
Munise Akçalı - Manisa
Şeyda Kalkan - Konya
Esma Tuncer - Niğde
Hülya Eda Kıranşal - Ankara
Merve Filiz

62 Kg

Aleyna Yılmaz - İstanbul - Direkt

Elif Zengin - İstanbul
Rabia Yılmaz - Samsun
Gözde Selin Kaya - Ankara
Merve Şahin - Adana
Serpil Soy - Muğla
Gül Sude Karamukoğlu - İstanbul
Aydanur Mazı - İstanbul
Ferda Soykan
Sena Nur Ertürk

67 Kg

Simge Erensayın - İzmir - Direkt

Hatice Çiçek - Ankara
Aslıhan Öztürk - Ankara
İrem Baysal - Ankara
Halenur Altın - Eskişehir
Merve Kan - Adana
Zehra Yıldız - İstanbul
Nazlı Hilal Özbek - Burdur
Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli

73 Kg

Huri Korkut - Ankara - Direkt

Hümeyra Kar - İstanbul
Simge Özcan - İstanbul
Kevser Meva Akın - Denizli
Melihat Bacaksız - Eskişehir
Yaren Pelin Çiftci - Yalova
Gizem Nur Albayram - G.Antep
Kübra Çelik - İstanbul
Buse Hanife Devlez - Bilecik
Kezban Sena Sarılar

+73 Kg

Esra Akbulak - İzmir Direkt

İrem Ceran Bilecen - Ankara
Esra Zeren - Ordu
Fatma Nur Pekkirişci - Konya
Fatma Başarır - Bursa
Beyza Basma - Ankara
Şevval Arda - Bursa
Yasemin Nur Yılmaz - İstanbul

25 29 Nisan 2018 tarihleri arasında Yunanistan’ın Atina kentinde yapılan  WTE Başkanlık Kupası ve 03-10 Haziran 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde yapılan 1. Multi Avrupa taekwondo oyunlarında Gençler kategorisinde yarışıp kota alan sporcular;

Görkem Polat - Kotalı
Tolga Çiçekgil - Kotalı
Server Balaban - Kotalı
Ozan Ersoy - Kotalı
Aleyna Bursa - Kotalı
Melih Yılmaz - Kotalı
Emine Nur Palaz - Kotalı
Tuba Donukara - Kotalı
Savaş Taştekin - Kotalı
Hüseyin Berat Demircioğlu - Kotalı
Berra Nur Çiftçi - Kotalı
Alaattin Küskü - Kotalı
Emre Altun - Kotalı
Kübra Aydın - Kotalı
Ruhat Akalın - Kotalı
Merve Dinçel - Kotalı
Nur Demir - Kotalı
Hüseyin Kartal - Kotalı
Ferhat Can Kavurat - Kotalı
Mehmet Oral - Kotalı
Vildan Kılıç - Kotalı
Muhammed Talha Şen - Kotalı
Zülal Altın - Kotalı
Kutay Çekem - Kotalı
Halit Faruk Acar - Kotalı
Gülse Polat - Kotalı
Yusuf Atasoyu - Kotalı
Mehmet Okan Dinçsoy - Kotalı
Arslan Demir - Kotalı
Aslı İrem Yılmaz - Kotalı
Hilal Kaya - Kotalı
Şüheda Nur Güler - Kotalı
Alper Tuna Alan - Kotalı
Beste Türkoğlu - Kotalı
Emine Göğebakan - Kotalı
Aynur yılmaz - Kotalı
AlperTuna Alan - Kotalı
Mahmutcan Karaman - Kotalı
Ferhat Muhammed Saroğlu - Kotalı
Dilara Arslan - Kotalı
Aleyna Akçay - Kotalı
Kübra Sağlam - Kotalı
Mertcan Dolmacı - Kotalı
Murat Basumlı - Kotalı
Ali Bıçakcı - Kotalı
Berkay Caner Özdemir - Kotalı
Nusret Romonova - Kotalı
Muhammed Emin Açıkgöz - Kotalı
Fevzi Arda Duru - Kotalı
Kemal Külük - Kotalı
Havva Nur Arslan - Kotalı
İkra Kayır - Kotalı
Barış Bıçakcı - Kotalı
Burak Erdem - Kotalı
Ahmed Muhammed Sert - Kotalı
Tuğçe Kader Esen - Kotalı
Alsu Deniz - Kotalı
Meryem Çakır - Kotalı
İklima Betül Karakuş - Kotalı
Seydi Vakkas Dağdelen - Kotalı
Sıla Ezgi Yağcı - Kotalı
Ömer Faruk Özcan - Kotalı

 


 Görüntülenme Sayısı
11926
Haberi Yazdır














Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+