Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Konya’da Seçme Heyecanı
Yayınlanma Tarihi : 27.09.2018 - 12:09:51
Ümitler ve Yıldızlar Avrupa Taekwondo Şampiyonası’na katılacak milli takım kafileleri Konya’da yapılacak seçme müsabakalarının ardından belli olacak.

Konya Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda taekwondo heyecanı yaşanıyor.

Kasım ayında Polonya’da düzenlenecek Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası ve Aralık ayında İspanya’da düzenlenecek olan Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek sporcuların belli olacağı seçme müsabakaları Konya’da başladı.

Seçmelerin ilk 2 gününde Kasım ayında Polonya’nın Varşova kentinde düzenlenecek Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası’na katılacak sporcular belirlenecek. Bu seçmeye erkeklerde 6 sıklet için 105, bayanlarda 7 sıklet için 72 olmak üzere 177 sporcu katılıyor.

Seçmelerin son iki gününde ise Aralık ayında İspanya’nın Marine D’or kentinde düzenlenecek Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’nda mücadele edecek sporcular tespit edilecek. Bu seçmede ise erkeklerde 6 sıklet için 73, bayanlarda ise 7 sıklette 89 sporcu olmak üzere 162 sporcu mücadele edecek.

BAŞKAN ŞAHİN: “ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”


Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, yapılan seçme müsabakalarıyla en iyi milli takım kadrolarını oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. “Başkan Şahin, Konya’da önemli bir seçme müsabakasının heyecanını yaşıyoruz. Yılın son Avrupa şampiyonalarında ülkemizi temsil edecek sporcuları belirliyoruz. Hedefimiz her sıklette en güçlü sporcularımızla şampiyonalara katılmak. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve her zaman olduğu gibi kürsüde yer almak istiyoruz. Konya’da çok güzel bir tesiste müsabakalarımızı gerçekleştiriyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Görüntülenme Sayısı
4563
Haberi Yazdır
Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+