Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Önemli Duyuru - Mali Genel Kurul Delege Kura Çekimi
Yayınlanma Tarihi : 28.09.2018 - 17:21:39
Türkiye Taekwondo Federasyonu 6. Olağan Mali Genel Kurulu ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuz 6. Olağan Mali Genel Kurulu kesin delege listesini belirlemek üzere T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ B2 Konferans Salonu’nda 3 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 10.00'da noter tarafından kura çekimi yapılacaktır.

Kura çekimine;

1- Kulüp Başkanları
2- Kura listesinde ismi olan Antrenörler
3- Kura listesinde ismi olan Hakemler

katılabilecektir.

Kura çekimine katılacak kulüp başkanları, kura listesinde ismi olan antrenör ve hakemler kura çekiminin yapılacağı salona akreditasyon kartı ile giriş yapabileceklerdir.

Akreditasyon kartlarının hazırlanabilmesi için kulüp başkanları, antrenör ve hakemlerin en geç 2 Ekim 2018 Salı günü saat 13.00’e kadar Federasyonumuz 0.312.310 90 42 nolu faksına veya info@taekwondo.org.tr e-posta adresine dilekçe gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen saatten sonra gönderilen faks ve e-posta talepleri dikkate alınmayacaktır.

Kamuoyuna önemle duyurulur.


Adres :

T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
B2 KONFERANS SALONU

Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Altındağ / Ankara


Noter Kurasına Girecek Kulüp, Antrenör ve Hakem Listeleri
Kulüp Listeleri
1. Alt Bende Göre
Kulüp Listesi
2. Alt Bende Göre
Kulüp Listesi
3. Alt Bende Göre
Kulüp Listesi
Antrenör Listesi için tıklayınız.
Hakem Listesi için tıklayınız.



 Görüntülenme Sayısı
5878
Haberi Yazdır
















Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+