Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Hakem Kursu Sonuçları - İstanbul
Yayınlanma Tarihi : 05.10.2018 - 17:25:17
20 - 23 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul ilinde yapılan Aday Hakem Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin tescilleri Merkez Hakem Kurulu'nun 24 Eylül 2018 tarih ve 17 sayılı kararıyla onaylanarak açıklandı.

EMİNE BAYSAL - ADANA
HIDIR ULUDAĞ - AKSARAY
FUNDA DÜZENLİ - AMASYA
NACİYE İREKİN - AMASYA
SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA
CEM KIRAN - ANKARA
METİN SELVER - ANKARA
NURULLAH ÖZDOĞAN - ANKARA
OĞUZHAN MUSTAFA ÖRNEK - ANKARA
SENA BEKDAŞ - ANKARA
CEREN ATAÇ - BALIKESİR
İLKNUR MERVE YELDİR - BALIKESİR
ZAFER KUTLUCA - BURSA
SAMET ALTUNIŞIK - ÇANAKKALE
KORAY KARACAMEYDAN - ÇANKIRI
SERAP AKSOY - DÜZCE
DENİZ YILMAZ - DÜZCE
FURKAN BİLGİLİ - DÜZCE
HACER DALMIŞ - ERZURUM
NAGİHAN BAYRAK - ERZURUM
MEHMET SAİT POLAT - ERZURUM
AYŞE DUDU KARATAY - ESKİŞEHİR
ALİ BÜYÜKÖZ - ESKİŞEHİR
ALPER ALTUNAY - ESKİŞEHİR
MİNE CAN - ESKİŞEHİR
MUHTEREM KESKİN - ESKİŞEHİR
RUMEYSA BEGÜM ASLAN - ESKİŞEHİR
SEDANUR ÖZSOY - ESKİŞEHİR
YAVUZ ARSLAN - ESKİŞEHİR
CENNET ÖZTÜRK - GAZİANTEP
HAKAN KARAGÖZ - ISPARTA
AHMET MUSTAFA ÇELİK - İSTANBUL
ALARA HİLAL TAŞKIN - İSTANBUL
ANIL FATİH ATAĞ - İSTANBUL
ASUMAN ÇEVİK - İSTANBUL
AYŞE IŞIK - İSTANBUL
AYŞE PINAR DEMİR - İSTANBUL
BURCU KURT - İSTANBUL
BEHLÜL KARDAŞ - İSTANBUL
BÜLENT ŞAHİN - İSTANBUL
ÇAĞLA TALMAZ - İSTANBUL
DİLEK ÇAY - İSTANBUL
DUYGU AKKAYA - İSTANBUL
DUYGU YILDIRIM - İSTANBUL
EFEKAN TACIR - İSTANBUL
EJDER GÖK - İSTANBUL
ELİF KÜBRA GÜNGÖR - İSTANBUL
EMİNE HÜSEYİNOĞLU - İSTANBUL
ENSAR YILDIRIM - İSTANBUL
FATMA ALTINOK - İSTANBUL
FETHİ GEÇİMLİ - İSTANBUL
FÜSUN ÇELİK - İSTANBUL
GÜLBEYAZ ATA - İSTANBUL
HACI ALİ KOCAASLAN - İSTANBUL
HAKAN SARIÇAYIR - İSTANBUL
HAKAN YILDIRIM - İSTANBUL
HAKAN YILDIRIM - İSTANBUL
HATİCE C EYLAN - İSTANBUL
HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - İSTANBUL
HÜMEYRA ÇOBAN - İSTANBUL
IRMAK KÖKDEMİR - İSTANBUL
İBRAHİM ETHEM KOLCU - İSTANBUL
İPEK ÇELİK - İSTANBUL
İREM PELİN BOĞA - İSTANBUL
İSMAİL KONANÇ - İSTANBUL
KÜBRA DEMİR - İSTANBUL
MEHMET EMRE TAŞÇI - İSTANBUL
MEHMET ERGÜL - İSTANBUL
MEHTAP HAMMOOD - İSTANBUL
MELİKE ÇİÇEK - İSTANBUL
MELİKE ORAL - İSTANBUL
MUHAMMET ALİ AKSOY - İSTANBUL
MURAT AYHAN KILIÇ - İSTANBUL
MUSTAFA BULUT - İSTANBUL
MUSTAFA KILINÇ - İSTANBUL
MUSTAFA YASİR KARAGÖZ - İSTANBUL
MUSTAFA ZURNACI - İSTANBUL
MUTENA CEBECİ - İSTANBUL
NİHAT EVREN - İSTANBUL
NURGÜL ÇELİK - İSTANBUL
ONUR YAVUZ - İSTANBUL
ÖMER FARUK SEVİNÇ - İSTANBUL
ÖZLEM ADIGÜZEL - İSTANBUL
RABİA KAHRAMAN - İSTANBUL
REŞAT ALTUN - İSTANBUL
SENA AY - İSTANBUL
SEYİT CAN GÜRSU - İSTANBUL
SIDDIKA GENEL - İSTANBUL
ŞENOL TURNA - İSTANBUL
UĞUR KARABULUT - İSTANBUL
ÜMİT ÇİÇEK - İSTANBUL
VAHDET YILDIRIM - İSTANBUL
ZEKİYE DUMAN - İSTANBUL
ZEYNEL TÜRKERİ - İSTANBUL
ZÜHRE MERYEM KÜKREK - İSTANBUL
CEYDA KÜÇÜK - İZMİR
GÖKHAN KAPLAN - İZMİR
MELİH ÇAĞLAK - İZMİR
MUHAMMET CAN BAYKAL - İZMİR
SİNEM SERBEST - İZMİR
KIYMET KAPALI - KARAMAN
ESRA ÖZDOĞAN - KAYSERİ
EMRE ÜLKÜ - KIRKLARELİ
AÇELYA ÇELİK - KOCAELİ
BAHADIR ÖZKARAMAN - KOCAELİ
BETÜL BAKIR - KOCAELİ
GAMZE ODABAŞ - KOCAELİ
HAMZA KEMER - KOCAELİ
HASRET YILMAZ - KOCAELİ
İNKAR ARAS - KOCAELİ
NAFİYE ÖZLEM AYTAÇ - KOCAELİ
NİSA ÇETİN - KOCAELİ
NURSELİ BİÇER - KOCAELİ
OSMAN OĞUZHAN TANTA - KOCAELİ
SUDE SANDIKÇIOĞLU - KOCAELİ
ERGUN ÖZÇİMEN - KONYA
MUSTAFA DANIŞ - KONYA
ADİL DEMİRAYAK - KÜTAHYA
TUFAN ŞENYURT - ORDU
TUĞÇE ŞENYURT - ORDU
YASEMİN BULUT - ORDU
BÜŞRA GENÇ - RİZE
TALHA DEMİRÖZ - SAKARYA
MURAT VURAL - TEKİRDAĞ
AYFER KABA - VAN
AYŞE KIZILARSLAN - VAN
HATİCE GÜNEŞ - VAN
MÜSLÜ HALAV - VAN
HALİT ŞAHİNOĞLU - YALOVA
SERDAR ÜSTÜNBAŞ - ZONGULDAK



 Görüntülenme Sayısı
2250
Haberi Yazdır
















Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+