Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Federasyon'dan Haberler

 Gençler Milli Takım Seçme Müsabakaları 01-02 Mart 2008 Tarihlerinde Yapılacaktır
Yayınlanma Tarihi : 21.02.2008 - 02:23:24
Gençler Milli Takım Seçme Müsabakaları 01-02 Mart 2008 tarihlerinde Ankara&65533;da İsmet İraz Spor Salonunda yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2008 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Milli Takım Seçme Müsabakaları 01-02 Mart 2008 tarihlerinde Ankara�da İsmet İraz Spor Salonunda yapılacaktır.01 Mart 2008 tarihinde erkeklerin bütün sikletleri 02 Mart 2008 tarihinde ise bayanların bütün sikletleri yapılacaktır.Seçme Müsabakalarında erkeklerin tartısı 29 Şubat 2008 tarihinde saat 16.00-18.00 arasında Bayanların tartısı 01 Mart 2008 tarihinde 16.00-18.00 saatleri arasında Ankara'da İsmet IRAZ Spor Salonunda yapılacaktır.

a) Seçme Müsabakalarında dişlik takma zorunluluğu vardır ve kesinlikle rapor kabul edilmiyecektir.
b) Seçme Müsabakasında antrenör veya sporcular siklet değişikliği yapacaklarsa Teknik Kurula önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
c) Seçme Müsabakasına sporcular kendi imkanları ile katılacak olup Federasyonumuzca herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.
d) Seçme Müsabakalarında Teknik Kurul�un uygun görmesi halinde Elektronik Vücut Koruyucu kullanılabilir.
e) Seçme Müsabakalarına Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 2. ve 3. olan sporcular ile Teknik Kurulun belirlediği aşağıdaki sporcular katılacaktır.


TEKNİK KURUL TARAFINDAN MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILAN SPORCULAR
 -
S.N ADI SOYADI         İLİ

 42 KG BAYANLAR

1 ÇİÇEK CİHANGİR - KIRKLARELİ
2 DUYGUCAN DEMİRDELEN ANKARA
3 MERVE MERDE - MALATYA
4 ZEYNEP ŞAHİN - ANKARA
5 NURCAN ERDOĞDU - TARBZON
6 İLKAY TOY -     AKSARAY
7 MERVE YAZICI - SAMSUN
8 NACİYE KAYA - İÇEL

    44 KG BAYANLAR

1 MELEK EDA ATMIŞKARA DİYARBAKIR
2 YAĞMUR KAYAR - NİĞDE
3 GÜLŞAH ÖZDOĞAR - ÇORLU

    46 KG BAYNLAR
 
1 HİLAL ÜNAL  İSTANBUL
2 MERVE GÜNDOĞAR  İZMİR
3 GÜLŞAH DEMİRCİ  İZMİR
4 LATİFE ALÇIKAYA  ANKARA
5 SİNEM SUNTER  TEKİRDAĞ
6 SELMA AKDİN  İSTANBUL
7 İNCİ ZEYNEP SÖNMEZ ANKARA
8 SERAP SAVRAN  İZMİR
9 TUĞBA SERİM  ANKARA
10 MELDA AYTAN  İSTANBUL

 49 KG BAYANLAR
 
1 ELİF ÇORUH İZMİR
2 MAKBULE EZGİ SERT ANTALYA
3 LEYLA DALMIŞ İZMİR
4 KEVSER BOĞAZ İSTANBUL
5 CANSU YANILMAZ İSTANBUL
6 MERVE GÖKÇE AYAZ İSTANBUL
7 ZELİHA DURMUŞ İSTANBUL
8 TUĞÇE BAĞBAŞI ANKARA
9 SEVİM NALLIDERE İZMİR
10 ŞEYMA GÜRBÜZ NİĞDE

 52 KG BAYANLAR
 
1 GAMZE BEYAZIT İZMİR
2 BAHAR SARIOĞLU BİLECİK
3 SELİN BABAYİĞİT BURSA
4 ŞEYMA BALDIRCI İÇEL
5 ELİF FENDOĞDU İSTANBUL
6 DAMLA AKPAK İSTANBUL
 -
 55 KG BAYANLAR
 
1 BERİVAN AY DİYARBAKIR
2 SELDA UZUNOĞLU ANKARA
3 KÜBRA KIR TARBZON
4 ÖZGE KARAYILAN İSTANBUL
5 AZİME PINAROKUR KASTAMONU
6 MERAL IŞIK İZMİR
7 BÜŞRA EMİNE GÜDEK ANKARA
 -
 59 KG BAYANLAR
 
1 GÖKSU ÖZGÜN - ANKARA
2 ŞERİFE SULTAN KOÇAK ISPARTA
3 GÜLBAHAR İLK - İSTANBUL
4 İNCİ AYDOĞDU - İZMİR
5 AYŞE ÇAKIR - ANKARA
6 EFSA KARACA - İSTANBUL
7 KÜBRA OKUR - BURSA
8 SİBEL KAYA - İSTANBUL
9 AŞKIN PEHLİVAN - ANKARA
10 BEGÜM GÜNDOGAR - İZMİR
11 CEYDA DEMİR - İSTANBUL

 63 KG BAYANLAR
 
1 FATMA ANAR ANKARA

 68 KG BAYANLAR
 
1 İLKNUR YILMAZ ANKARA
2 NAZİFE DÜRÜST MANİSA
3 İNCİ UÇAR İZMİR
4 FAZİLET BETÜL HEYBETLİ       KAYSERİ
5 ARZU AKSOY ESKİŞEHİR
 -
 +68 KG BAYANLAR
 
1 FATMA GÜNGÖR  ANKARA

TEKNİK KURUL TARAFINDAN MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILAN SPORCULAR

S.N ADI SOYADI İLİ
 
     45 KG ERKEKLER

1 ÖMER SİNAN ERÇİN    ADANA
2 SEMİH GÜZELAY   İZMİR
3 TURGAY KAVAKLI   ANKARA
4 MUHAMMET ÖZÇİÇEKÇİLER      MERSİN
5 FATİH KOCAOĞLU   ANKARA
6 CEM MEHMET KAHRAMAN          EDİRNE
7 SEYİTHAN AKBALIK   İZMİR
8  BURAK ÖZBEK  İSTANBUL
9 MURAT AKTAŞ   KONYA
10 FARUK MİLLİ   İSTANBUL

 48 KG ERKEKLER

1 YUNUS ÖZTÜRK ESKİŞEHİR
2 ERKAN BOZKURT ANTALYA
3 MUHAMMET BOZKURT TRABZON
4 ALİ İHSAN NERGİZ ANKARA
5 BARIŞ ÇOBANOĞLU İZMİR
6 ÖZGÜR DURSUN  BURSA
7 TALHA BUĞUN ANKARA
 -
 51 KG ERKEKLER
 
1 BAYRAM ORAL İÇEL
2 AHMET MESUT TOMAN KAHRAMANMARAŞ
3 YAVUZ DİNÇER İZMİR
4 ŞAFAK KON BURSA
5 ENGİN TAN İSTANBUL
6 CİHAN CEYLAN KARAMAN
7 ALİ HAYDAR DEMİR SAMSUN
8 BERKCAN SÜNGÜ İZMİR
9 OLGUN OK -  İSTANBUL
10 CANKUT ÇEKEN         NİĞDE
11 GANİ ARAS SİİRT
12 BATUHAN ÖZBEK İZMİR
 -
 55 KG ERKEKLER
 
1 AHMET YILMAZ - GAZİANTEP
2 ABDULLAH TOZLUYURT İSTANBUL
3 MURAT DEMİRKAYA - İSTANBUL
4 HÜSEYİN KURT - İSTANBUL
5 MEHMET ALKAN - KONYA
6 MEHMET ELÇİÇEK - SİİRT
7 UĞUR ORHUN - İZMİR
8 YILDIRIM KARAKAYA - ANKARA
9 AHMETCAN YAŞAR - KONYA
10 MEHMET BURAK KÜÇÜK   MANİSA
11 MUSTAFA KAPLAN - ANKARA

 59 KG ERKEKLER
 
1 OĞUZHAN ATA - İSTANBUL
2 MUHAMMET SAİT KULOĞLU İZMİR
3 EMİN BABA - ANTALYA
4 SEDAT DEMİR - ANKARA
5 ERSİN TÜRK  - MALATYA
6 BURAK TÜRKOĞLU - ANKARA
7 BATUHAN TAŞTAN - ANKARA
8 UMUT BİLDİK     İZMİR
9 MUSTAFA AKÇAY - HATAY
10 HASAN DOLAŞ - MERSİN
11 CAN AKSOY      İSTANBUL
12 HAMZA KAVAK - K.MARAŞ
 -
 63 KG ERKEKLER
 
1 OĞUZAN TAŞTAN İZMİR
2 ŞABAN ÇALKAN NİĞDE
3 AHMET AYBAZ TRABZON
4 AKAN YAŞAR ANKARA
5 ERENCAN YILDIZ İZMİR
 -
 68 KG ERKEKLER
 
1 SEFA MOYDA TRABZON
2 SELÇUK AYDIN İSTANBUL
3 FERHAT ÖZKAYA ELAZIĞ
4 M.ÖMER KOYUNCU ANKARA
5 MURAT KOÇ SİVAS
6 AHMET AKAT KONYA
 UĞURCAN İSLAMOĞLUİZMİR
 -
 73 KG ERKEKLER

1 OĞUZHAN ANGÜN İZMİR
2 SEMİH CEYLAN MALATYA
3 DURMUŞ DENİZ ANKARA
4 BATUKAN AVCIOĞLU ANTALYA
5 RAHMAN ÖZTÜRK KONYA 
 -
 78 KG ERKEKLER
 
1 ONUR TAŞTAN İZMİR
2 BERKAY GÖRGÜLÜ MANİSA
3 AKIN KÜLTÜR İSTANBUL
4 YUNUS ARSLAN MALATYA
5 SAMET GÜVENTÜRK MALATYA
 -
 +78 KG ERKEKLER
 
1 EREN ÇAPRİ - ZONGULDAK
2 BİLAL ERTÜRK AYDEMİR MUĞLA
3 İSMAİL AKKUŞ - ANKARA
4 SERDAR GEZİCİ - GAZİANTEP
5 FURKAN YILMAZ - ORDU
6 OĞUZ ÜNAL - ESKİŞEHİR
7 ULAŞ BEYDİLLİ - İZMİR



 Görüntülenme Sayısı
13481
Haberi Yazdır











Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.4bin
Takipçi
3.6bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+