Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Gençler Avrupa Şampiyonası Seçme Listesi
Yayınlanma Tarihi : 20.04.2009 - 19:21:52
Avrupa Gençler Şampiyonası'na direkt katılacak sporcular ile seçmelere katılacak sporcuların listesini yayınladı. Tartılar 3 Mayıs 2009 Pazar saat 16.00 - 18.00, müsabakalar ise 4 Mayıs 2009 P.tesi günü saat 10.00'da İsmet Iraz Spor Salonu'nda.

4 Mayıs 2009 P.tesi günü kamp başlayacağından direkt katılan sporcuların da müsabakaların başlangıç saati olan 10.00'da İsmet Iraz Spor Salonu'nda olmaları önemle duyurulur.

Gençler Avrupa Şampiyonası Seçme Listesi

Gençler Teknik Kurul'u irtibat telefonları:

Cuma Tabur - 0.535.305 86 07
Hasan Altunışık - 0.542.571 69 10
Muammer Aydemir - 0.532.580 72 04
Mustafa Dolaş - 0.538.669 78 78
Nedim Türk - 0.535.256 72 82
Nuray Serdaroğlu - 0.535.782 01 83
Vedat Yılmaz - 0.532.308 38 03

Genç Erkekler

45 KG AHMET ÖZDEM - DİREKT
48 KG MEHMET DOLAŞ, FUAT CAN ALDEMİR - SEÇME
51 KG SEYİTHAN AKBALIK - DİREKT
55 KG İBRAHİM ŞİMŞEK - DİREKT
59 KG AHMET YILMAZ, BERKCAN SÜNGÜ - SEÇME
63 KG SUNAY DÖNMEZ, BURAK TÜRKOĞLU - SEÇME
68 KG OZAN BERKE BİNDAK - DİREKT
73 KG BURAK OZAN KARACA, SAFA MAYDA - SEÇME
78 KG BURAK ESKİ - DİREKT
+78 KG CELAL KELEŞ, SERDAR GEZİCİ - SEÇME

Genç Bayanlar

42 KG ŞEYMA TUNCER - DİREKT
44 KG KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - DİREKT
46 KG HATİCE KÜBRA İLGÜN - DİREKT
49 KG ÇİLEM SARIOĞLU - DİREKT
52 KG ŞULE YILMAZ - DİREKT
55 KG BÜŞRA AKBAY - DİREKT
59 KG KÜBRA OKUR, GÖKSU ÖZGÜN, ÖZLEM ULAŞ - ŞEÇME
63 KG ASLIHAN NEVRİYE KÖSE, AYŞE ÇAKIR - SEÇME
68 KG NUR TATAR - DİREKT
+68 KG ASENA FURKAN AYDIN  - DİREKT



 Görüntülenme Sayısı
6799
Haberi Yazdır














Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+