Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Yıldızlar Milli Takım Seçme Listesi
Yayınlanma Tarihi : 22.04.2009 - 14:34:47
Yıldızlar Taekwondo Milli Takımı Seçmeleri 16-17 Mayıs 2009 tarihleri arasında Ankara'da İsmet Iraz Spor Salonu'nda gerçekleşecektir. Müsabakaların tartıları ise 15 Mayıs 2009 günü saat 16.00 - 18.00 arasında yapılacak.

Yıldızlar Teknik Kurul’u irtibat telefonları:

Çoşkun Yıldız – 0.535.881 07 49
Erdal Aydemir – 0.535.349 57 83
Erkan Onay – 0.539.644 58 58
Mehmet Korhan – 0.532.799 19 83
Rüveyda Abuş – 0.505.465 86 25
Şiho Mete – 0.532.722 40 79
Tacettin Ata – 0.532.600 26 36

16-17 Mayıs 2009 tarihlerinde yapılacak seçmenin sonrasında kamp başlayacak.

Seçmelerde sıklet değişikliği serbest bırakılmıştır.

ERKEKLER

33 KG YILDIZ ERKEKLER

1 MAHİR KURT ADANA
2 HALİL İBRAHİM GÜRCAN İSTANBUL
3 ABDUL SEMİ AYSAN BURSA
4 NEVZAT MERT KARAMAN ELAZIĞ
5 İHSAN ALTUNKAYNAK İSTANBUL
6 MURAT ŞAHİN DEMİR İSTANBUL
7 ÖZCAN DURAN ANKARA
8 ERTAN DEMİRAL TRABZON

37 KG YILDIZ ERKEKLER

1 MELİKŞAH ÖZTÜRK İZMİR
2 BURAK AYSAN VAN
3 TOLGA İSLAMOĞLU İZMİR
4 MAHMUT BURAK SAYGILAR İSTANBUL
5 MEHMET AKİF ALTINTAŞ TRABZON
6 GÖRKEM SEZER İZMİR
7 SERGEN DUYGU TEKİRDAĞ
8 MUSTAFA KAAN BOYANMIŞ İÇEL

41 KG YILDIZ ERKEKLER

1 ERDEM YILDIRIM İZMİR
2 EVREN KARACA İSTANBUL
3 OĞUZALP ANGIN ORDU
4 KEMAL TALHA ÇELİK İZMİR
5 SENİH KAVAK ANKARA
6 TUNAHAN SEVGİ KONYA
7 GÖKHAN İPEK SAKARYA
8 BEKİR SUZAN NEVŞEHİR

45 KG YILDIZ ERKEKLER

1 SUAT TEKİN İSTANBUL
2 MEHMET KAÇMAZ ŞANLIURFA
3 MAZLUM ŞİMŞEK İZMİR
4 SELMAN NEZİR İZMİR
5 HAKAN DİKBAŞ GAZİANTEP
6 A.CAN AYDOĞAN ANKARA
7 FERHAT CAN KARAMAN
8 AHMET KARA HATAY

49 KG YILDIZ ERKEKLER

1 OSMAN KALAYCI İSTANBUL
2 FURKAN BATMAN EDİRNE
3 HASAN ŞİMŞEK SİVAS
4 EBUBEKİR SIDDIK PARLAK MALATYA
5 ZAHİD BAHADIR SEMİZ ANKARA
6 UĞUR GÜÇLÜ SARAR MANİSA
7 COŞKUN ÇELİK BURSA
8 SEZER GÜRBÜZ BURSA

53 KG YILDIZ ERKEKLER

1 GÖKHAN YÜCE ANKARA
2 YUNUS IŞIK İSTANBUL
3 FATİH MEHMET AYRI İÇEL
4 HASAN YÜZÜCÜ ANKARA
5 CİHAN ATİK DİYARBAKIR
6 YASİN AKŞAR İZMİR
7 MEHMET KORUCU İZMİR
8 ENES ÖZSEÇER ÇORUM

57 KG YILDIZ ERKEKLER

1 SADİ SAYGILAR İSTANBUL
2 YUNUS EMRE BUĞUŞ AMASYA
3 BURAKCAN ERÖZ ANKARA
4 UTKU KAAN UYSAL MANİSA
5 SİNAN EVLİ İZMİR
6 M.AKİF ATALAR TRABZON
7 MUHAMMED BAKİ GÜMÜŞ SİİRT
8 MUSTAFA NURETTİN DEMİRCİ ANKARA

61 KG YILDIZ ERKEKLER

1 SAİD NURİ DOĞDU ADANA
2 EMRE ÇAĞLAR İZMİ
3 EMİR FIRAT ÇELİK İÇEL
4 BURAKHAN AYDEMİR TRABZON
5 ALİ SİLVAN IŞIK ANKARA
6 BURAK KIRAL BALIKKESİR
7 MUSTAFA GÜLER KONYA
8 İBRAHİMCAN BEZİKLİOĞLU ERZİNCAN

65 KG YILDIZ ERKEKLER

1 AKİF ÖZTÜRK MUĞLA
2 BAKİ SIVCAK İSTANBUL
3 SELİM DAĞLI KAYSERİ
4 CANER ÖZTÜRK ANTALYA
5 TAHA BEYTULLAH OYAR MANİSA
6 CEMAL CAN ZİLEK İSTANBUL
7 USAME BİLAL DÖNMEZ HATAY
8 İBRAHİM ÖZDEMİR İSTANBUL

(+ ) 65 KG YILDIZ ERKEKLER

1 BURAK MERT KARTAL İSTANBUL
2 MUHAMMED UVEYS ÖZBEY VAN
3 HÜSEYİN YERDELEN ANKARA
4 MURATHAN KOÇAK KARAMAN
5 KEMAL GÜRCÜOĞLU TEKİRDAĞ
6 OZAN SALANTUR ANKARA
7 UĞUR YASİN GÜNAYDIN TRABZON
8 DOĞUKAN DİŞ MANİSA
BAYANLAR

29 KG YILDIZ BAYANLAR

1 ESRA KALEM BİLECİK
2 SAFİYE POLAT ANKARA
3 RÜMEYSA YİĞİTTEKİN ANKARA
4 ŞÜKRİYE ÇAĞDAŞ KONYA
5 SEREN BATMAN EDİRNE
6 EMEL ŞAHİN KARAMAN
7 DENİZ YILMAZ İSTANBUL
8 DİLARA İMREN HATAY

33 KG YILDIZ BAYANLAR

1 GİZEM PEKOL İSTANBUL
2 MELİKE KUTLUER BURSA
3 RESMİYE YILMAZ ORDU
4 FATMANUR CANAN KONYA
5 ŞEYMANUR DÖNER ANKARA
6 TUĞBA İNAN ANKARA
7 GİZEM DELİÇAY HATAY
8 EBRU ÇORUH İZMR

37 KG YILDIZ BAYANLAR

1 NURGÜL ÇELİK İSTANBUL
2 SEZEN ŞEVİK İZMİR
3 AYŞEGÜL FUNDA TOP KARAMAN
4 HİLAL MERVE ÇAVUŞ ANKARA
5 EBRU DANKAZ ANKARA
6 MÜNEVVER DİN SAKARYA
7 ELİF KENİ KONYA
8 SÜMEYYE KÜÇÜKYILMAZ KOCAELİ

41 KG YILDIZ BAYANLAR

1 BÜŞRA GENÇ İSTANBUL
2 EMEL TUTKU YETİŞKUL İZMİR
3 BEYZANUR AKDOĞAN ANKARA
4 İPEK ÇİDEM NEVŞEHİR
5 KÜBRA SARISOY İSTANBUL
6 EMEL ERMİŞ BİLECİK
7 EBRU TUĞRUL ESKİŞEHİR
8 MELİS ERSÜREN EDİRNE

44 KG YILDIZ BAYANLAR

1 SONGÜL İLK İSTANBUL
2 ZEYNEP KIVRAK İSTANBUL
3 SELEN DÖĞER SAKARYA
4 TÜRKAN AKPINAR TRABZON
5 TUĞCE KOÇ İZMİR
6 ELİF PELEN BİLECİK
7 RABİA ÖNAL ANKARA
8 SUDE BURCU İZMİR

47 KG YILDIZ BAYANLAR

1 TUĞÇE MERVE ZİNAL İZMİR
2 ZELİHA DEMİRCAN İZMİR
3 ZEYNEP AKMAN İSTANBUL
4 ÖZGE SEVİM SAKARYA
5 BÜŞRA BAYCANLAR İSTANBUL
6 GÖRKEM ÜNAL İÇEL
7 FATMA ERDAL BATMAN
8 GÜLŞAH KAYMAZ ÇANKIRI

51 KG YILDIZ BAYANLAR

1 KÜBRA SERDAR TRABZON
2 HACER ÇINAR İSTANBUL
3 DİLAN YUMLU DİYARBAKIR
4 KÜBRA EREN KOCAELİ
5 RABİA NİHAN AKDEMİR İSTANBUL
6 FULDEN GÖKALP BURSA
7 BÜŞRA NUR SEZEK KONYA
8 REYHAN ŞENGÜL KASTAMONU

55 KG YILDIZ BAYANLAR

1 DURDANE ALTUNEL KONYA
2 SEDANUR YUMURÇALI ANKARA
3 GÖZDE AKBAYIR ANKARA
4 GÜLDANE BEYZA EREL İSTANBUL
5 GİZEM ŞAHİN BURSA
6 NUR NİHAL SUSAM ESKİŞEHİR
7 ELİF KABİL BURSA
8 MUCİZE KARA İZMİR

59 KG YILDIZ BAYANLAR

1 AYŞENUR YILMAZ KONYA
2 BÜŞRA KIRLI ESKİŞEHİR
3 BÜŞRA NUR BOLAT ÇORUM
4 NUR CEMRE KAYMAK MUĞLA
5 BETÜL ALTIN KOCAELİ
6 EDANUR MELEK TRABZON
7 İREM YAMAN ANKARA
8 EBRU İNAL İÇEL

(+) 59 KG YILDIZ BAYANLAR

1 NAFİYE KUŞ ADANA
2 ZELİHA YILAN İSTANBUL
3 BÜŞRA UYAR ANKARA
4 MERVE DİLEKÇİ ÇORUM
5 AYÇA BIÇAKÇI İZMİR
6 ASLI DALGIÇ İZMİR
7 ESMA MERVA NUR KARAKUŞ TOKAT
8 KADER ATİK İZMİR

Birinci ve ikinci olan sporcuya bir farkla yada altın vuruşla yenilip, Teknik Kurul'un davet ettiği sporcular:
33 KG BURAK VATANSEVEN VAN
33 KG MÜCAHİT FURKAN GÜLDÜR TOKAT
41 KG BERKAY AKPINAR ANKARA
45 KG İBRAHİM ETHEM PAK ERZİNCAN
49 KG FURKAN ARTUNÇ BURDUR
+65 KG ÖMER CEYLAN İZMİR
+65 KG YASİN EMRE ÇAMCI AMASYA
33 KG ESRA GÜL BİLECİK
41 KG MERVE TURHAN ANKARA
44 KG MERVE ÇELİK AYDIN
51 KG MÜNEVVER ŞAHİN ANTALYA
51 KG BÜŞRA YILDIRIM KASTAMONU
55 KG EBRU YÜMLÜ İSTANBUL
59 KG FATMA SEZER KOCAELİ



 Görüntülenme Sayısı
12841
Haberi Yazdır














Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+