Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Poomse (Poomsae) Türkiye Şampiyonası Sonuçlandı
Yayınlanma Tarihi : 24.04.2009 - 23:51:11
Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2009 yılı faaliyet programında yer alan Poomse (Poomsae) Türkiye Şampiyonası Amasya'da yapıldı.

Sonuçlar
Minik ErkeklerMinik Bayanlar
1. Atakan Sarıten - Ankara
2. Tamer Enes Demirci - Sinop
3. Efdal Mert Duman - Ankara
3. Hakan Karaböcek - Amasya
1. Büşra Deniz Yılmaz - Ankara
2. Şeyda Ezen - Malatya
3. Sare Kurt - Amasya
3. Emine Akış - Adana
Yıldız ErkeklerYıldız Bayanlar
1. Ali Kemal Ustabaş - Sinop
2. Habip Okçu - Ankara
3. Osman Şenel - İstanbul
3. Rasim Özalp - Sinop
1. Elif Sıla Yılmaz - Ankara
2. Tuğba Haklı - Amasya
3. Zerrin Aydoğar - İzmir
3. Sinem Bayar - Muğla
Genç ErkeklerGenç Bayanlar
1. Kürşad Oğuzhan Avcı - Adana
2. Aytekin Kocakaya - Adana
3. Cem Uçak - İstanbul
3. Can Topçu - Ankara
1. Elif Aybüke Yılmaz - Ankara
2. Nurcan Mazılı - İzmir
3. Tuğçe Bölükbaş - Amasya
3. Kübra Arslan - Ankara
Büyük ErkeklerBüyük Bayanlar
Büyük Erkekler 19-30 Yaş
1. Mevlüt Pekcan - Ankara
2. Fazlı Karışık - İzmir
3. Adil Tekin - Ankara
3. Bilal Kahveci - Kocaeli

Büyük Erkekler 31-40 Yaş
1. Zeynel Çelik - İstanbul
2. Namık Konanç - İzmir
3. H.Temel Alper - Ankara
3. İlyas Kerim - Karaman

Büyük Erkeler 41-50 Yaş
1. Mustafa Yılmaz - Ankara
2. Kemal Yılmaz - Ankara
3. Mehmet Örkan - Ankara
3. Murat Ezen - Malatya

Büyük Erkekler 51 Yaş Ve Üstü
1. Selahattin Şahin - Karaman
2. Ahmet Şanal - Ankara
3. Galip Ziya Yalçınkaya - İstanbul
3. Şerif Kandırmış - İzmir
Büyük Bayanlar 19-30 Yaş
1. Rabia Kim - İzmir
2. Berivan Bozdağ - Adana
3. S.Olgun Bektaşoğlu - Eskişehir
3. Elif Soytürk - Ankara

Büyük Bayanlar 31-40 Yaş
1. Nesibe Altun - İzmir
2. Arzu Özkan - İzmir
3. Nafia Ünkaracalar - İstanbul
3. Özlem Esin Hakikatli - İstanbul

Büyük Bayanlar41-50 Yaş
1. Suna Dilber - Manisa
2. Gamze Sarı - İstanbul
3. Pervin Selçuk - Erzurum
3. SabahVural - İzmir

Büyük Bayanlar 51 Yaş Ve Üstü
1. Sevgican Yalçın - Ordu
2. Nevin Baş - Muğla
Pair ( Çiftler )
Minik Yıldız Pair
1. Büşra Deniz Yılmaz, Atakan Sarıten - Ankara
2. Mine Köroğlu, Hiciabi Savaş - Amasya
3. Mehmet Bölükbaş, Tuğba Haklı - Amasya
3. Hakan Karaböcek, Sare Kurt - Amasya
14-35 Yaş Arası Pair
1. Özlem Tümay, Fazlı Karışık - İzmir
2. Adil Tekin, E.Aybüke Yılmaz - Ankara
3. Mevlüt Pekcan, Elif Soytürk - Ankara
3. Rabia Kim, İbrahim Uçan - İzmir
36 Yaş Ve Üstü Pair
1. Kemal Yılmaz, Rukiye Özkul - Ankara
2. Nesibe Altun, Şahin Altun - İzmir
3. İsmail Kılıç, Nafia Ünkaraçalar - İstanbul
3. Sultan Can, Yusuf Vural - İstanbul
Erkek TakımBayan Takım
Minik Erkek Takım
1. Cem Uçak, Can Uçak, H.Emre Özsoy - İstanbul
2. Mehmet Bölükbaş, Hakan Karaböcek, Hiciabi Savaş - Amasya
3. Emre Azizo, Mert Duman, İhsan Özkan Cem Eser - Ankara
3. M.B.Yusuf Bahçeci, Kaan Sabunci, Bahadır Çakmak- Kayseri

14-35 Yaş Arası Erkek Takım
1. Fazlı Karışık, İbrahim Uçan, Atilla Orkun Dilber - İzmir
2. Hakan Ahi, Adil Tekin, Eren Şenver - Ankara
3. Mevlüt Pekcan, Hasan Zafer Şafak, Habib Okçu - Ankara
3. Serdar Can, Uğur Vardar, Murat Sarıkuş - İstanbul

36 Yaş Ve Üzeri Erkek Takım
1. Kemal Yılmaz, Mustafa Yılmaz, Mehmet Örkan - Ankara
2. Yavuz Kahrıman, İsmail Kılıç, Zeynel Çelik - İstanbul
3. Dursun Ali Balmuk, İdris Yavuz, Tarkan Göksel - İstanbul
3. M.Kemal Yıldıran, Halil Öziş, Teyfik Çelik - Erzurum
Minik Bayan Takım
1. Tuğba Haklı, Sare Kurt, Mine Köroğlu - Amasya
2. Melike Tuncer, Hilal Gökçe Boz, Nihan Tuğçe Boz - Kocaeli
3. Sıla Taşyürek, R.Nur Banu Köse, Tuğba Özer - İzmir
3. Gizem Şahbaz, Emine Atış, Büşra Gül Topçu - Adana

14-35 Yaş Arası Bayan Takım
1. Rabia Kim, Özlem Tümay, Nurcan Mazılı - İzmir
2. Fatma Törehan, Kübra Arslan, Elif Soytürk - Ankara
3. Tuğçe Özer, Nezahat İslam, Tuğba Özer - İstanbul
3. Ebru Taşkın, İlkay Çeviş, Fatmagül Uyumaz - Eskişehir

36 Yaş Ve Üzeri Bayan Takım
1. Sevin Oğuzkan, Sultan Can, Nezahat Erim - İstanbul



 Görüntülenme Sayısı
9131
Haberi Yazdır














Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+