Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 Başkanımıza Sıcak İlgi
Yayınlanma Tarihi : 06.05.2009 - 12:55:41
Dünya Taekwondo Federasyonu ( WTF )'nun Lozan'daki olimpiyat evinde hizmete giren ofisinin açılışı için davet edilen Başkanımız Dr. Metin Şahin sıcak bir ilgiyle karşılaştı.

Dünya Taekwondo Federasyonu ( WTF )'nun Lozan'daki olimpiyat evinde hizmete giren ofisinin açılışı için davet edilen Başkanımız Dr. Metin Şahin, gerek WTF Başkanı Chungwon Choue gerekse Uluslararası Olimpiyat Komitesi Başkanı Jacques Rogge tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı.

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), Dünya Anti Doping Ajansı (WADA), Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF), çeşitli ülkelerin federasyon başkanları ve dünyanın önde gelen spor adamlarından oluşan 70 kişilik seçkin bir davetli listesi eşliğinde açılışı yapan WTF Başkanı Chungwon Choue ile IOC Başkanı Jacques Rogge daha sonra hazırlanan pastayı kestiler.

Açılışta WTF Başkanı Chungwon Choue, Uluslararası Olimpiyat Komitesi Başkanı Jacques Rogge'a Başkanımız Dr. Metin Şahin'in olimpiyat madalyalı eski bir sporcu olduğunu, Türkiye'de taekwondonun gelişimi ve yapılan başarılı organizasyonlardaki emeklerini anlattı. Gelişen bu sıcak diyalogun ardından Jacques Rogge ve Dr. Metin Şahin spor ve sporun gelişimi konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Dünya Taekwondo Federasyonu oluşturduğu yeni vizyon ile daha aktif olarak taekwondonun gelişimi konusunda çalışmalarına katkı sağlaması düşünülen ofisin açılışı güzel ve olumlu diyaloglara sahne oldu.

 Görüntülenme Sayısı
5756
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+