Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
Yayınlanma Tarihi : 11.07.2019 - 18:11:31
Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2019 Yılı Faaliyet Programı'nda yer alan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 12-16 Temmuz 2019 tarihleri arasında Sivas'ta yapılıyor.
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
12 - 16 Temmuz 2019 | Sivas

12
Temmuz
13
Temmuz
14
Temmuz
15
Temmuz
16
Temmuz

Cuma
C.tesiPazarP.tesi
Salı
Erkekler58 Kg80, +87 Kg54, 87 Kg63, 74 Kg68 Kg
Bayanlar49, 73 Kg53, 62 Kg46, +73 Kg67 Kg57 Kg

Müsabakanın Adı : 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
Müsabaka Tarihi :
12-16 Temmuz 2019
Müsabaka Yeri : 4 Eylül Taha Akgül Spor Salonu - Sivas (Yeni Stadyumun Arkası)

AÇILIŞ SEREMONİSİ

Sivas 4 Eylül Taha Akgül Spor Salonunda düzenlenen seremoni törenine; Sivas Valisi Salih Ayhan, Türkiye Taekwodo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Sivas Vali Yardımcısı Mehmet Polat, Sivas Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Duman,  15 Temmuz Gazisi Seyda Topal, Sivas İl Kültür Müdürü Teoman Karaca, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Harun Tan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü Tanzer Erdem,  Sağlık İl Müdürü Selçuk Moğulbaş, Ticaret Müdürü Selim Baş, Tarım ve Gıda İl Müdürü Seyit Yıldız, İş-Kur  Hikmet Canbolat, Zara Belediye Başkanı Fatih Çelik, PTT İl Müdürü Hükümdar Kavak, DSİ İl Müdürü İsmail Kaya , Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, Türkiye Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, hakemler, antrenörler, sporcular ve aileler katıldı.

Açılış töreninde Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, Sivas Valisi Salih Ayhan ve 15 Temmuz Gazisi Seyda Topal birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından Başkan Şahin, katılımcılara günün anısına birer plaket takdim etti.VALİ AYHAN VE BAŞKAN BİLGİN’E ZİYANET

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, beraberindekilerle birlikte Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i ziyaret etti.

Federasyonumuz Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz ve beraberindekiler Sivas’ta düzenlenecek olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Türkiye Ümitler Taekwondo Şampiyonası öncesinde bir dizi ziyarette bulundu.  Sırasıyla Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i ziyaret eden Oktay Duymaz ve beraberindekiler destekleri nedeniyle Vali Ayhan ve Başkan Bilgin’e teşekkür etti.

Ziyaretlerin sonunda hatıra fotoğrafı çekilirken Vali Ayhan ile Başkan Bilgin Milli Takım Doboğu giydi ve siyah kuşak bağladı.

TEKNİK TOPLANTI

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nın teknik topantısı 11 Temmuz 2019 Perşembe günü müsabakaların da yapılacağı Taha Akgül Spor Salonu'nda yapıldı

Teknik toplantıya; Sivas Gençlik Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Taekwondo Federasyonu Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, Taekwondo Federasyonu Dış İlişkiler Koordinatörü Ali Sağırkaya, Taekwondo Federasyonu Yöntim Kurulu Yedek Üyesi Şükrü Gümüşay, Taekwondo Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aydın Akpınar, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Tuğrul Erdem ve şampiyonaya katılan kafilelerin başkanları ve antrenörler katıldı.

 Görüntülenme Sayısı
3151
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42