Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Başkan Şahin'den 15 Temmuz Mesajı
Yayınlanma Tarihi : 15.07.2019 - 11:51:31
Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Şahin’in mesajı şu şekilde:

“15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yıl dönümünde, vatanımız, bağımsızlığımız ve demokrasi için canını vermiş bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

15 Temmuz'da evinde rahat oturmaktansa Ülkesi için ölmeyi tercih eden bir millettir Türkiye. Ülkemizin yüz yüze kaldığı tehditlere bedenleriyle siper olan vatandaşlarımıza karşı hepimiz sorumluluk taşıyoruz. Yaşananların tekrarına izin vermemek için ülkemiz ve geleceğimiz için daha büyük değer üretmemiz, bir gün öncesinden daha iyi olmak üzere yorulmadan ve kararlılıkla çaba göstermemiz gerekiyor.

Bundan tam 3 yıl önce o kara gecede Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla taekwondo camiamız alanlara inmiş ve demokrasi nöbetinde ön sıralarda yer almıştır. Bu sene Sivas’ta 12-16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Türkiye Ümitler Taekwondo Şampiyonasını, ‘15 Temmuz Demokrasi Şehitleri’ adı altında düzenledik. Biz, büyük taekwondo ailesi olarak Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu yolda ilerliyoruz ve ilerlemeye devam edeceğiz.

 “Sahipsiz vatanın batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır” sözünden hareketle birlik ve beraberliğimiz daim, demokrasi için canını vermiş bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun.” Görüntülenme Sayısı
512
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42