Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Ümitler Milli Takım Seçmesi
Yayınlanma Tarihi : 17.07.2019 - 19:25:30
Türkiye Taekwondo Federasyonu Ümitler Milli Takım Seçme Müsabakalarıyla ilgili bir duyuru yayınladı.

Seçme Tarihi : 30-31 Temmuz 2019
Seçme ve Tartı Yeri :
Taha Akgül Spor Salonu - Keçiören Ankara
Müsabaka Programı :

29 Temmuz 2019:
Erkek Tartıları - Saat 12.00

30 Temmuz 2019 :
Erkekler Seçme Müsabakaları - Saat 09.00
Bayan Tartıları - Saat 12.00

31 Temmuz 2019:
Bayanlar Seçme Müsabakaları - Saat 09.00

Kontrol Tartısı :
Her sıklette kontrol tartısına girecek 7 sporcu kura ile belirlenecektir. Kontrol tartısı kuraları her sabah saat 07.00'de web sitemizde yayınlanacak ve kurada ismi çıkan sporcuların tartıları saat 08.30'da müsabakaların düzenlendiği spor salonunda yapılacaktır.


Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde seçme listelerinde, direkt gidecek sporcu isimlerinde ve seçme müsabakalarının kurallarında değişiklikler yapabilir.

Teknik Kurul seçme müsabakalarını kazanan sporcuların kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre tekrar seçme müsabakası yapabilir veya milli takım listesinde değişikliğe gidebilir.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

ERKEKLER

54 Kg

Görkem Polat - İstanbul - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Bilal Küskü - İstanbul

58 Kg

Ahmet Küskü - İstanbul - Direkt

Seçmeyi Kazanan :  

Mahmut Küskü - İstanbul
 
63 Kg

Emircan Turan - İstanbul - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Ferhat Can Kavurat - Ankara

68 Kg

Hakan Reçber - İstanbul - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Mehmet Kani Polat - Ankara

74 Kg

Ferhat M. Saroğlu - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan :  

Nesim Küskü - İstanbul

80 Kg

Hüseyin Kartal - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Oğuz Tokgöz - Tekirdağ

87 Kg

Hasan Can Lazoğlu - Ordu - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Sergen Curabaz - Ankara

+87 Kg

Emre Kutalmış Ateşli - Ordu - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

M. Emin Açıkgöz - Ankara
BAYANLAR

46 Kg

Emine Gögebakan - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Fatma Keleş - Ankara

49 Kg

Merve Dinçel - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan :  

Havva Nur Çoban - Ankara

53 Kg

Duygu Kasırga - Kırklareli - Direkt

Seçmeyi Kazanan :  

Elif Ilgın Öztabak - Ankara

57 Kg

Gülsüm Gültekin - İstanbul - Direkt

Seçmeyi Kazanan :  

Tuğba Yılmaz - Ankara

62 Kg

İkra Kayır - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Huriye Nur Ergin - İstanbul

67 Kg

Hacer Eyi - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan :
 
Simge Özcan - İstanbul

73 Kg

Huri Korkut - Ankara - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 

Simge Erensayın - İzmir

+73 Kg

Esra Akbulak - İzmir - Direkt

Seçmeyi Kazanan : 
 
Beyza Basma - Ankara

  


 Görüntülenme Sayısı
31878
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42