Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad GirinizT.C. Kimlik No Giriniz* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Federasyon'dan Haberler

 İlk Ziyaret Taekwondoya
Yayınlanma Tarihi : 17.05.2009 - 00:17:30
Sayın Faruk Nafız Özak Spordan Sorumlu Devlet Bkanalığına geldikten sonra ilk ziyaretini taekwondo gençler milli takım kampına yaptı.

Sayın Bakan yaptığı açıklamada Türkiye'de taekwondonun, sporun lokomotif branşlarının başında olduğunu ve Federasyonun ve Federasyon Başkanı Sayın Metin Şahin'in çalışmalarını takdir ettiğini, bundan sonra da bakanlık olarak da Taekwondo  Federasyonu'nun maddi manevi yanında olacağını belirtti.

Başkanımız Sayın Dr. Metin Şahin'e çalışmalarında, Genç Milli Takım'a ve teknik heyete Avrupa Şampiyonası'nda basarilar diledi.

Sayın Bakan'ın ziyaretine, GSGM Genel Müdür Yardımcıları Sayın Mehmet Ali Babacan ve Sayın Yaşar Kaptan Başaran, Ankara Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Metin Odabaş, Elmadağ Kaymakamı Sayın Ejder Sarıçiçek, Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin'de eşlik ettiler.

Kamp Merkezi'nin girişinde sporcularımız tarafından çiçeklerle karşılanan Sayın Bakan idareci ve sporcularımızla selamlaştıktan sonra kendisi için hazırlanan kısa gösteriyi izlemek için spor salonuna geçti.

Spor salonunda kendisine Başkanımız Sayın Dr. Metin Şahin tarafından poomsae, taekwondo müsabakaları ve puanlama sistemleri hakkında uygulamalı bir brifing verildi. Kendisi için özel olarak hazırlanan dobok'u giyen Sayın Bakanımız sporcularla tek tek ilgilenerek sohbet etti. Başkanımız tarafından, spora olan katkıları nedeniyle kendisine takdim edilen plaketi alan Sayın Bakanımız tesisi gezmek için spor salonundna ayrıldı.

Tesis gezisinin ardından Taekwondo Genç Milli Takımı'mızla beraber yemek yiyen Sayın Bakan, yaptığı konuşmada spor ve spor ahlakına vurgu yaparken genç millilerimize Avrupa Şampiyonası'nda başarılar diledi.

Kısa bir konuşma yapan Federasyon Başkanımız Dr. Metin Şahin, Sayın Bakanın teşriflerinden dolayı büyük şeref ve onur duyduklarını, sporcuların bu tür ziyaretlerin etkisiyle daha şevkle ve heyecanla hazırlandıklarını ve her zaman olduğu gibi gurur duyacağımız başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.

ZİYARETİN TÜM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ
  
ZİYARETİN TÜM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ Görüntülenme Sayısı
6237
Haberi Yazdır


Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+