Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Bakan Kasapoğlu’ndan Erkek Takımımıza Ziyaret
Yayınlanma Tarihi : 27.07.2019 - 18:31:51
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Eryaman'daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) çalışmalarını sürdüren Erkek Taekwondo Milli Takım kampını ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu, Eryaman TOHM’da çalışmalarını sürdüren sporcu, antrenör ve personel ile bir araya geldi. Sporcu ve antrenörlerle sohbet eden Bakan Kasapoğlu, Erkek Milli Takım Kampının ilgili olarak Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin’den bilgi aldı. Sporcularımıza baklava ikram eden ve tek tek ilgilenen Bakan Kasapoğlu, Teknik Direktör Servet Tazegül ile de sohbet etti.

Bakan Kasapoğlu, 2020 Tokyo Olimpiyatları öncesi çok ümitli olduklarını belirterek, "Olimpiyatlarda bayrağımızın dalgalanması ve İstiklal Marşı'mızın okunması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Türkiye'de spor kültürü ve algısının derinleşmesinin önemini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, "Tesislerimizin, halkımız tarafından kadın, erkek, genç, yaşlı demeden kullanılması çok önemli. Bunun emarelerini de görüyoruz. Ana branşlardaki çalışmalarımız, yüzme projemiz... Vatandaşlarımızdan gördüğümüz ilgi, ülkemizin yarınları açısından ümit verici. Sporcularımızı, antrenörlerimizi ve teknik heyetlerimizi ziyaretlerimiz devam edecek. Olimpiyatlarda bayrağımızın dalgalanması ve İstiklal Marşı'mızın okunması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin de, Bakan Kasapoğlu’a ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Görüntülenme Sayısı
1498
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42