Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


  FEDERASYONDAN HABERLER

 Hakem Terfi Kursu Sonuçları - Niğde
Yayınlanma Tarihi : 21.05.2009 - 05:44:02
1 - 3 MAYIS 2009 tarihleri arasında NİĞDE ilinde yapılan hakem terfi kursu sonuçları, MHK'nin 04.05.2009 tarih ve 13 sayılı kararı ile açıklandı. İsim listesi aşağıda gösterilmiştir.

ULUSAL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN İL HAKEMLERİ


1 - E.AHMET ÖZDAĞ - ADANA
2 - HASAN GÜDER - ADANA
3 - ASUMAN AKDEMİR - ANKARA
4 - CUMA TUTUŞUK - ANKARA
5 - HARUN KILIÇ - ANKARA
6 - HATİCE DOĞAN - ANKARA
7 - HÜSEYİN FINDIK - ANKARA
8 - MEHMET HANİFİ ALTIN - ANKARA
9 - MUHAMMET EMİN ÖZKAN - ANKARA
10 - MUHSİN ÖZKAN - ANKARA
11 - MUSA YILMAZ - ANKARA
12 - RAMAZAN GÖK - ANKARA
13 - SEDAT ÖNDER - ANKARA
14 - TAMER ÖZTÜRK - ANKARA
15 - ZEYNEP KÖR - ANKARA
16 - İLKER KARADENİZ - ANTALYA
17 - GÜLER GENÇTÜRKOĞLU - AYDIN
18 - VOLKAN SERSAN - BALIKESİR
19 - İSMAİL BAYRAM  - BURSA
20 - CEM AYTAÇ - DİYARBAKIR
21 - RAMAZAN YAVAŞ - DİYARBAKIR
22 - MEHMET KORKMAZ - GAZİANTEP
23 - CENGİZ YILDIZ - HATAY
24 - EMİN ALKAYA - HATAY
25 - SULTAN BELLİKLİ - HATAY
26 - BÜLENT ÇETİN - ISPARTA
27 - YUSUF GENCER - ISPARTA
28 - BARBAROS YAZICI - İSTANBUL
29 - CEVDET ATABEY - İSTANBUL
30 - KASIM AYDIN - İSTANBUL
31 - MURAT ASLAN - İSTANBUL
32 - ÖZDEMİR BOZER - İSTANBUL
33 - YAŞAR ASLAN - İSTANBUL
34 - GÜLİSTAN DURGUT - İZMİR
35 - DURSUN MUSTAFA DAYIOĞLU - KARABÜK
36 - MEHMET BARAN - KAYSERİ
37 - MEHMET BEDİR - KAYSERİ
38 - AYŞE UYAR - KONYA
39 - MUAMMER CANBAZ - KONYA
40 - RAMAZAN BEDİR - KONYA
41 - RUHİ DOĞAN - KONYA
42 - ERDAL DUMAN - MALATYA
43 - HASAN ÇALO - MALATYA
44 - HÜSEYİN KUZU - MALATYA
45 - YASİN DUMAN - MALATYA
46 - AHMET ERTAŞ - MANİSA
47 - TEBERNUŞ TOPAKTAŞ - MANİSA
48 - AYŞE ÇELİK - MERSİN
49 - BÜLENT ATAŞ - MERSİN
50 - MUTLU KALYON - MERSİN
51 - NECDET GÜNEŞ - MERSİN
52 - VEYSEL KORKMAZ - MERSİN
53 - EMİNE İPEK - MUĞLA
54 - NURULLAH GÜRKAN - MUĞLA
55 - CESUR HALİS ERGİN - ORDU
56 - HABİB ENVER ÖZTÜRK - ORDU
57 - İBRAHİM USTA - ORDU
58 - ASİYE ÇEBİ - SAMSUN
59 - MAHMUT ALTANKAN - ŞANLIURFA
60 - MURAT KANDİL - TEKİRDAĞ
61 - CÜNEYT GÜLÇEK - VAN
62 - SİNAN AYDIN - VAN
63 - BARIŞ ÖZDEMİR - ZONGULDAK

İL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN ADAY HAKEMLERİ


1 - ADİL ÇELİK - ADANA
2 - HAMİT GÖZDAŞ - AMASYA
3 - ARİF TANIŞMAN - ANKARA
4 - CEMİLE CEHER POLAT - ANKARA
5 - DERYA TAŞAN - ANKARA
6 - KUTAY ÇİFTÇİ - ANKARA
7 - LÜTFİ BAHADIR DEMİRAL - ANKARA
8 - MEHMET DEMİREL - ANKARA
9 - OYTUN ÖNALP - ANKARA
10 - SİBEL ÇELİK - ANTALYA
11 - SEVDA KARABACAK - AYDIN
12 - MUHAMMET YAVUZ - BATMAN
13 - HÜSEYİN AKDOĞAN - DİYARBAKIR
14 - NURHAN ARI - ESKİŞEHİR
15 - YILDIRIM YILMAZ - ESKİŞEHİR
16 - FEVZİ BUDAK - GAZİANTEP
17 - BİLAL EREL - İSTANBUL
18 - ERGAN BÜYÜKYILMAZ - İSTANBUL
19 - ERKAN DURSUN - İSTANBUL
20 - HAYRİYE EREL - İSTANBUL
21 - FEVZİYE İLKAY ALTIN - İSTANBUL
22 - CUMHUR DÖNMEZ - İZMİR
23 - MURAT TUNÇER - İZMİR
24 - MUSTAFA ERTAŞ - İZMİR
25 - ÖZLEM ÇAKIR - İZMİR
26 - SEVCAN GÜNEY - İZMİR
27 - SÜLEYMAN YAZICI - İZMİR
28 - HATİCE ŞEN - KAYSERİ
29 - MURAT SEÇİLİR - KAYSERİ
30 - CEMİL ÖZHAN - MALATYA
31 - LATİFE EFE - MANİSA
32 - SALİM TANGA - ORDU
33 - SAVAŞ ÖZCAN - ORDU
34 - ALİ ASLAN - SAMSUN
35 - HAVA SEVİNÇ - SAMSUN
36 - KENAN ÖLMEZ - SAMSUN
37 - EMİNE ESKİ - ŞANLIURFA
38 - ERDAL KİRAZ - ZONGULDAK


 Görüntülenme Sayısı
7076
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42