Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Hakem Terfi Kursu Sonuçları - Çankırı
Yayınlanma Tarihi : 01.11.2019 - 00:13:37
25 - 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Çankırı ilinde yapılan Hakem Terfi Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin tescilleri Merkez Hakem Kurulu'nun 28 Ekim 2019 tarih ve 27 sayılı kararıyla onaylanarak açıklandı.

ULUSAL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN İL HAKEMLERİ

1 - ABDULKADİR MUMCU - ADANA
2 - ALİ BEZCİ - ANKARA
3 - DÖNAY ÜSTÜNDAĞ - ANKARA
4 - ERCAN KARACA - ANKARA
5 - SADIK KÖSE - ANTALYA
6 - EMRAH YILDIZ - ELAZIĞ
7 - ELİF OYMAK - GAZİANTEP
8 - BAYRAM DURAN - İSTANBUL
9 - KEMAL KAHRAMAN - İSTANBUL
10 - GÜLZARİ EJDEROĞLU - KAYSERİ
11 - AYŞE ARPALIYİĞİT - KONYA
12 - CEM ÖNAL - KONYA
13 - MURAT SARIALİOĞLU - TRABZON
14 - ÇETİN DEMİR - VAN
15 - ERDAL KİRAZ - ZONGULDAK
16 - HAKAN CANSIZ - ZONGULDAK

İL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN ADAY HAKEMLERİ

1 - ALİ TEMEL - ANKARA
2 - AYLİN ÖZTÜRK - ANKARA
3 - CEMİLE AYÇA ÇAM - ANKARA
4 - CENGİZ COŞAR - ANKARA
5 - EMİNE KUNDAKÇI - ANKARA
6 - ERSİN PEKGÖZ - ANKARA
7 - EYLÜL YARIMÇAM - ANKARA
8 - FURKAN RUFAİ YILMAZ - ANKARA
9 - HABİB OKÇU - ANKARA
10 - HARUN TÜRKOĞLU - ANKARA
11 - İSMAİL TAMER SALTA - ANKARA
12 - MUSTAFA SEVİL SERİN - ANKARA
13 - SEBİLE GÜR - ANKARA
14 - YETER KESKİN ÖTELEŞ - ANTALYA
15 - YANİNA GEYİK - ESKİŞEHİR
16 - AHMET ŞAHİN - GAZİANTEP
17 - BURCU ÖZKAN - İSTANBUL
18 - HACI BAYRAM DOĞAN - İSTANBUL
19 - KADİR KILDACI - İSTANBUL
20 - KÜRŞAT MORKOÇ - İSTANBUL
21 - MELİS SENANUR AĞKUŞ - İSTANBUL
22 - NAİL IŞIK - İSTANBUL
23 - SADİ ATAGÜN - İSTANBUL
24 - ŞERMİN ÇİL - İSTANBUL
25 - MELEK ÇELİK - İZMİR
26 - MURAT ÖZBEK - K.MARAŞ
27 - SELDA KOÇ - KAYSERİ
28 - NAİM YILDIRIM - KIRKLARELİ
29 - NESRİN TOSUN - KIRKLARELİ
30 - ASIM CAN BÜYÜKMUMCU - KONYA
31 - MURAT YALÇINER - KONYA
32 - ALİM ŞAHİN - MALATYA
33 - ŞÜHEDA ERDEMİR - MALATYA
34 - ABDULKADİR AYDOĞDU - MARDİN
35 - CİHAN BAYRAKTAR - MERSİN
36 - İREM YORULMAZ - MERSİN
37 - MEHMET BOYAR - MERSİN
38 - NESLİHAN KALE - MERSİN
39 - SALİH ATLI - MERSİN
40 - SEDAT ATMACA - MERSİN
41 - ADEM HACI FETTAHOĞLU - ORDU
42 - FATİH AKSOY - ORDU
43 - SİNEM GÜLTAŞ - ORDU
44 - KÜBRA DUMAN - TRABZON
45 - NEBİ VARHAN - VAN



 Görüntülenme Sayısı
726
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42