Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Hakem Kursu Sonuçları - Konya
Yayınlanma Tarihi : 09.03.2020 - 14:54:00
27 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında Konya ilinde yapılan Hakem Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin tescilleri Merkez Hakem Kurulu'nun 2 Mart 2020 tarih ve 6 sayılı kararıyla onaylanarak açıklandı.

1 - ARDAHAN SOYDAN - ADANA
2 - MUTLU ÇEKEM - ADANA
3 - ŞEYMA ERTEN - ADANA
4 - GİZEM YALÇIN - AFYON
5 - FARUK KILAVUZ - AFYON
6 - BÜŞRA BAYSAL - AKSARAY
7 - ERKUL AYYILDIZ - AMASYA
8 - TUĞRUL ÖZMUMCU - AMASYA
9 - YASİN ÇEKEN - AMASYA
10 - ALEYNA BORAN - ANKARA
11 - EZGİ ÇİNKILIÇ - ANKARA
12 - FURKAN CAN GENÇER - ANKARA
13 - GÖKHAN DEMİR - ANKARA
14 - GÖKHAN KARA - ANKARA
15 - MAĞRİBE ÇEVİK - ANKARA
16 - MEHMET TAHA EVİRGEN - ANKARA
17 - SÜLEYMAN ÜMİT ŞEYHİSMAİLOĞLU - ANKARA
18 - YUSUF MERMER - ANKARA
19 - BÜŞRA KÖKSAL - ANTALYA
20 - ÇİĞDEM CİYER - ANTALYA
21 - NACİYE TUĞBA KARACADAL - ANTALYA
22 - MEHMET ALİ UÇAN - BALIKESİR
23 - ŞENAY KAYA - BALIKESİR
24 - ÖZLEM ŞİMŞEK - BURSA
25 - BÜŞRA ERBASAN - ÇORUM
26 - ESRA AŞKIN - ÇORUM
27 - FERHAT YETİK - ÇORUM
28 - MERVE ÇETİN - ÇORUM
29 - SİTRENUR DUGAN - ÇORUM
30 - SELİMCAN ŞENGÜL - ERZİNCAN
31 - AHMET AYDIN - ESKİŞEHİR
32 - BAHAR DALÇIN - ESKİŞEHİR
33 - EMİNE MERVE YILDIRIM - ESKİŞEHİR
34 - FURKAN ŞENGÖZ - ESKİŞEHİR
35 - GAMZE YILMAZ - ESKİŞEHİR
36 - MERVE BARAN - ESKİŞEHİR
37 - OSMAN AYDIN - ESKİŞEHİR
38 - SEFA DEMİR - ESKİŞEHİR
39 - SENA UYUMAZ - ESKİŞEHİR
40 - TEVFİKCAN ERİŞ - ESKİŞEHİR
41 - TUĞÇE GÜLLÜ - ESKİŞEHİR
42 - EBRU ÇELİK - GAZİANTEP
43 - SERKAN ÖZSÜRMELİ - GAZİANTEP
44 - BURCU YARLOĞLUEŞ - ISPARTA
45 - OĞUZHAN ÇELİK - ISPARTA
46 - BEYZA NUR AKKAYA - İSTANBUL
47 - HAYRİ PEKÖZLÜER - İSTANBUL
48 - MELEK AYTAÇ - İSTANBUL
49 - MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK - İSTANBUL
50 - OĞUZHAN ERGÜN - İSTANBUL
51 - ÖZLEM KAPTAN - İSTANBUL
52 - TUĞÇE ÖZER - İSTANBUL
53 - YUNUS ÇETİNKAYA - İSTANBUL
54 - ABDURRAHMAN ARGIN - İZMİR
55 - BARIŞ DEMİRBAŞ - İZMİR
56 - GÜL ÖZBENİGÖR - İZMİR
57 - ZEKİYE KURT - İZMİR
58 - DUYGU MERVE OYNAR - K.MARAŞ
59 - AHMET ARSLAN - KAYSERİ
60 - AHMET EFE - KAYSERİ
61 - ESRA YEŞİLBAŞ - KAYSERİ
62 - HİKMET GÜLNAR - KAYSERİ
63 - İSA AYDIN - KAYSERİ
64 - KENAN KÖSEOĞLU - KAYSERİ
65 - UMUT KÖŞÜŞ - KAYSERİ
66 - BEYZA GÖÇER - KOCAELİ
67 - NAZLI ÇELTİK - KOCAELİ
68 - ABDULBAKİ ÖZDEMİR - KONYA
69 - ARZU EDA KALIN - KONYA
70 - AYNUR DURMAZ - KONYA
71 - AYŞE İSCELİ - KONYA
72 - AYŞE GÜL ARMAĞAN - KONYA
73 - CEM KAĞNICIOĞLU - KONYA
74 - ELİF BETÜL BAYKAL - KONYA
75 - FADİME GÖKER - KONYA
76 - GÜLSÜM ACAR - KONYA
77 - HAMZA YAŞAR - KONYA
78 - HAVVANUR KARAÇAYIR - KONYA
79 - HAZEL DOĞANER - KONYA
80 - KEVSER BEYZA UĞUR - KONYA
81 - MAİDE NUR DÖĞER - KONYA
82 - MEHMET CAMCI - KONYA
83 - MELİKE ÇAKIROĞLU - KONYA
84 - MELİSA NUR UYSAL - KONYA
85 - MERAL GÜLSOY - KONYA
86 - MERVE ÇAPKAN - KONYA
87 - NAGİHAN YILDIZ - KONYA
88 - NASUH ÖZEL - KONYA
89 - NURİ GEZER - KONYA
90 - NUR SEDA AYDINLI - KONYA
91 - SEDEF SENA SAKSAĞAN - KONYA
92 - SİBEL SÜMEYRA KAYMAKCI - KONYA
93 - ŞAHİMERDAN CANOĞLU - KONYA
94 - ŞEFİKANUR KALIN - KONYA
95 - ŞERİFE AYTÜRK - KONYA
96 - ŞEVVAL AYDIN - KONYA
97 - ŞEVVAL SARILAR - KONYA
98 - ŞULE YERLİKAYA - KONYA
99 - TUĞBA KADER ŞANLI - KONYA
100 - ZEYNEP TAŞCI - KONYA
101 - METANET GÖNÜL - MANİSA
102 - BÜŞRA TARTAR - MERSİN
103 - AHMET TALHA İNAN - NİĞDE
104 - CİHAT EKBER İNAN - NİĞDE
105 - GİZEM SALİHA İNAN - NİĞDE
106 - SİNEM KADER YAYLA - ORDU
107 - ABDURRAHİM İLHAN - SİVAS
108 - İLAYDA NUR CALAP - TRABZON
109 - HATİCE KÜBRA ÇİFTÇİ - ZONGULDAK



 Görüntülenme Sayısı
1478
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42