Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2014 yılı Faaliyet Programı
 2014 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

FEDERASYON SMS LİSTESİ KAYIT
Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :

  SİTE ARAÇLARI
Açılış Sayfanız Yapın

Sık Kullanılanlara Ekleyin


Web Sayfası:
webmaster@taekwondo.org.tr
www.taekwondo.org.tr

www.tekvando.org.tr

www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Federasyon'dan Haberler

 Gençler Milli Takım Seçmeleri Tamamlandı
Yayınlanma Tarihi : 13.02.2012 - 17:22:45
Türkiye Taekwondo Federasyonu, Gençler Milli Takım Seçmeleri Alanya'daki Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda 14-15 Şubat 2012 tarihlerinde yapıldı.
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu olanlardan oluşturulan Gençler A Takımı ile seçmelerde birinci olanlardan oluşturulan Gençler B Takımı 3-4 Mart 2012 tarihleri arasında Hamburg'da yapılacak olan Almanya Acik Turnuvası'na katılacaklar.

Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
N. Umut Erkızan

Seçmeyi Kazanan:

Harun Tarhan

48 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Mert Erdoğan

Seçmeyi Kazanan:

İbrahim Ethem Pak

51 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Hasan Doğuç

Seçmeyi Kazanan:

Evren Karaca


55 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Suat Tekin

Seçmeyi Kazanan:
Tolga İslamoğlu

59 KG

Gençler Türkiye Şampiyonu:
Yunus Emre Sayan

Seçmeyi Kazanan:

Mehmet Ali İnan

63 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Yasin Işıtan

Seçmeyi Kazanan:

Berkay Akyol

68 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Bahadır Taştan

Seçmeyi Kazanan:

Sadi Saygılar

73 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Burakhan Aydemir

Seçmeyi Kazanan:

Mehmet Korucu


78 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Muhammed E. Kocaman

Seçmeyi Kazanan:

Erol Arda Pehlivanlı

+78 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
B. Sabit Karakaş

Seçmeyi Kazanan:

Ensar Uğuz
42 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Esra Kalem

Seçmeyi Kazanan:

Zehra Döşüçukur


44 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Fatma Sarıdoğan

Seçmeyi Kazanan:

Büşra Baycanlar


46 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Ayşegül Funda Alp

Seçmeyi Kazanan:

Zeliha Ağrıs

49 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Damla Sezgin

Seçmeyi Kazanan:

Nurgül Çelik

52 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Kübra Dürdane Çakır

Seçmeyi Kazanan:

Tuğçe Merve Zinal

55 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Sedanur Yumurçalı

Seçmeyi Kazanan:

Kübra Eren


59 KG

Gençler Türkiye Şampiyonu:

Havva Burçe Göçmez

Seçmeyi Kazanan:

Büşra Nur Sezek

62 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Dürdane Altunel

Seçmeyi Kazanan:

Kübra Kıyı

68 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Ebru Yümlü

Seçmeyi Kazanan:

Gizem Özcan

+68 KG
Gençler Türkiye Şampiyonu:
Nafia Kuş

Seçmeyi Kazanan:

Serap Ilgar



 Görüntülenme Sayısı
8360
Sosyal Medyada Paylaş :
Haberi Yazdır
facebook.com/tkdfed | twitter.com/tkdfed






  AĞUSTOS 2014
  Olimpik Sıkletler
  Bayanlar Dünya Sıralaması
  Erkekler Dünya Sıralaması



SERVET TAZEGÜL
OLİMPİYAT ŞAMPİYONU


NUR TATAR
OLİMPİYAT İKİNCİSİ






Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr